Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

baaby

neviete nejaký dobrý recept na vyčistenie toho lepidla, čo ostane po odlepení na prskách? už som skúšala vodu, pleťovú vodu aj detský olejček a stále mi tam ostalo niečo z toho lepu
:-(

Nela7

angie77

som zvedava, ked uz ma to tolko boli ci to aspon stalo za to! ...inak kukala som tvoje foto prave, sak ty si ina supa, stihla, a prsia mas krasne...ja budem mat podobne dufam, mam Nagor, 420 ml, anatomicke, stredny profil...ake podprdy nosis?Dcka podla foto?lebo mne doktor povedal ze ja budem mat D...

angie77

Nela7

neboj dočkáš sa a uvidíš si ich :)) lepšie je ich vidiet neskôr ako hned po opke, lebo vtedy nie sú bohvieaké, aby si zbytočne nestresovala :))

..a neboj nenabijeme ta, ja sa necítim na 36 zatial :)

angie77

m.i.r.u.s6

pekne sa už tvarujú, máš skoro velkost ako ja, ten vrch ti pojde ešte dole a sadnú , bude to vyzeraT inak,uvolnia sa, budú poddajnejšie a budú krásne

Nela7

angie77

ja dreny nastastie nemaam, ale som myslela ze mi to este rano previazu :-( som ich uz chcela vidiet :-)) ...tak potom ok

jahodka1584

Angie,
Ano poslala som na ten mail, inak by to bola sranda keby som to poslala niekomu inemu :),
skusim dnes este raz poslat, uvidime...

Nela7

angie77

hey to vysvetlite mojmu chlapovi, to on furt ma take blbe reci :D ...samizda ze tu este od vas dostanem cez p... :-// ...ved podla mna v dnesnej dobe ked sa baba o seba stara vyzera super aj ked ma 45...