Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Nela7

nie , ako ta napracú po opke do podprdy tak ideš domov, ale možno ak májú baby dreny tak robia aj prevez na druhý deň neviem...

angie77

kosta123

ariony majú viaceré od očenáša, rozalaka má 390ml a potom aj Lucia3110 tá ma myslím 320? nie som si istá..inak očenáš robí krásne prsíčka, ale je naozaj dost drahý, drahší než iní..aj ja som u neho bola

angie77

jahodka1584

a poslala si na správny mail?
galeria@zoznam.sk

no a musíš tam uviest aj svoj nick, nezabudla si? ale ved ty si už posielala zajačikovi foto tak vieš čo ako, no neviem kukni mail či ti niečo neodpísal zajačik náš

Nela7

syner

no s tym nic nespravis uz sme stare kozy! :D ...ale nie ja sa citim mlado, to len moj drahy ma chce nasrat...vies ako kolke 16stky su ine supy kozate :/ ...to mi mame taky humor blby trosku :-)) ...citam ze sa tiez chystas na to, kedy mas termin??

syner

Nela7

no ja sa na tebe inak rehocem :D tak 24ky už nie su v kurze..no parada ja mam 25 :/ ale ty už mas apson kozy ...

Susy1982

ja som mala priatela 8r, tiež ma nechcel pustit na op. teraz spolu sme aj nie sme... a konečne som sa rozhodla ist do toho... tiež si myslím, že ma od toho odhováral kvoli tomu, že keď budem kozata stratí ma...tak držím palce!

jahodka1584

Mirus
Kedy si posielala nove fotky? Lebo ja som poslala v nedelu, ale stale nie su v galerke. A poslala si ich na tu adresu galeria....?

silia

Mirus6

peknéé prska :D môžeš byť spokojná
môžem sa opýtať, to nemusíš mať prelepené šitie? kedy si bola vyberať stehy? ja mám ísť až po troch týždňoch :( nie je to dlho?

Nela7

inak baby, ktore ste uz po vy ste boli aj na nejakom preveze na druhy den, ci tak ako vas napratali do podprdy po opke ste sli domov??