Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kosta123

Tak holky.
Konzultácia u Dr.Očenáša za mnou.Ponúkol mi ARION vysoký profil 390-450ml,vybrala som 450ml. Cena 2.980€.Naplánované na november.Bol super-veľký sympoš :)

Bola so mnou aj kamarátka, ale ona musí mať aj korekciu bradaviek,koli tomu že ich má viac poklesnuté ako ja,napriek tomu že máme obe rovnako odkojené aj na chlp skoro rovnako veľké ale proste keď to meral má ich o 2cm nižšie ako ja.
Ako to by bolo v poriadku,ale zarazila ma cena že najskôr korekcia 1.600€ a následne 2 mesiace po 3.000€ opka.
Nezdá sa vám to strašne veľa € ???
Povedal že to nieje moc dobré robiť naraz,kôli tomu že by sa netrafili z bradavkami,,ale čo som tu pozerala fotky tak niektoré ste to mali naraz.
Prosím ozvite sa mi ktoré ste mali OPKU+korekciu naraz a koľko vás to spolu stálo.
Ďakujem :)

ewel007

Ahojte babulky :-)
Dnes som bola na stehoch, moj zlaty doki Mladek mi tak zlepsil naladu po tychto tazkych dnoch..pochvalil mi ceciky,aj ja som strasne spokojna,fakt ma zlate rucicky a normalne mi to bude chybat to vzruso co som vsetko prezivali pred a po opke ale som velmi rada ze mam uspesne po a som fakt spokojna ze som dostala nakoniec tieto implose,su mekucke a ako moje ;-)) a velka radost aj s jazvyciek su tip top ;-)
Juj zlaticka taka som rada,pekny vecerik :-)

Susy1982

Angie
presne to iste si myslim aj ja ,uvidim co a ako bude...Ja za seba mozem povedat ze som rada ze op dopadla dobre bez komp.vysledok sa mi paci,vo svete okolo nas je plno zlych ale aj dobrych veci a tych sa ja chcem pridrziavat,pokial pre niekoho moj chaarakter a moja osobnost, je menej ako operacia niecoho pocom dlho predlho snivala a tuzila,tak tam je tazko vysvetlovat.Aj napriek tom dakujem za podporu,a snad raz bude dobre

angie77

Susy1982

...a možno sa len nevie zmieriť s tým, že si si vyliečila svoje komplexy a bojí sa že ta stratí, tak sa ti ich snaží znovu vytvoriť týmto spôsobom..ale potom treba porozmýšlať či je to láska..láska nie je sebecká, ale prajeme tomu druhému všetko čo by mu mohlo akokolvek pomôct prežit čo najkrajší život.

Susy1982

Mne nejde o sex ja jeho odmietavy postoj vidim aj v inych veciach je to jedno s druhym ,proste sa ku mne odvtedy sprava nie najlepsie,citim ze cosi nie je ok a mozno to nie su ani moje prsia ako to tvrdi,ved cas ukaze co je vo veci

Nela7

Susy1982

prepac, ale ked sa ku tebe takto sprava a vysmieva sa ti, myslis ze je to ten pravy??...vies chlap by si mal podla mna zenu vazit ci je pekna ci skareda, ci priberie alebo jej zrednu vlasy, a tak isto toto...ved by mal byt pysny ze ma po svojom boku peknu babu cecanu :D ...je to od neho blbe a zaroven aj smutne! :/

Nela7

Susy1982

ahojky no potom mrknem...to co pises mi je luto, ale vies po pravde ak sa ty citis lepsie a dlho si to chcela, je to tvoja vec, ja viem ze sa mi to lahko hovori, a viem ze ked ho mas rada ta to trapi, len spravny chlap by to mal pochopit!!....v zivote su aj tazsie situacie kedy neni sex aj dlksie ako 7 tyzdnov, ako napr. po porode alebo nejake nehody...ako pisala M.i.r.u.s6 mozno sa len boji aby ti neublizil...inak neviem posudit ake si mala pred a ake mas teraz, ale ja som si pre moju velkost pripadala niekedy ako chlap bez vtaka! :D drzim palceky nech sa to medzi vami cim skvor zrovna!!!

Susy1982

Jemu vadia tie prsia , cast krat ked je blizko k nejakej hadke povie hlavne ze ne ze mas gumene cicky,absolutna urazka,takto sa o zvecsenych prsiach vyjadrovat,ja sa nikomu nevysmievam ak ma zubne implantaty ,porcelan ,predlzovane vlasy alebo cokolvek co nie je od prirody vobec,ja tomu nerozumiem... chcela som tym len povedat ze aj take veci sa mozu stat