Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

Zena85
nz ak mozem pomozem:) vies ja uz mam deti a az teraz new prsia takze s tym ti neviem ale ked sa davaju od sval tak snad sa az tak nedeformuju ale neviem ja s tym nemam skusenost

Zena85

Nela7

No tak tie cisla a druhy su zatial pre mna spanielska dedina :) No snad po prvej konzultacke budem mat prehlad aj ja v tychto veciach :)

Ako prebiehala tvoja prva konzultacia ? Si to neviem predstavit, ze tam pridem a co sa bude diat .. sa asi budem hambit aj vyzliect, co ja viem ... asi mi sisi, no bordel mam v pocitoch a tak .. jaj :)

M.i.r.u.s6

Nelaý
takze si extravagantna a preco nie no nie??ano vek je kazdym rokom iny:) a co ako reaguje priatel na to ako sa nahodzujes a na prsia hmmmm sa pochval ja som tiez uz nemohla s tych puh up ved ok na vonok ako tak to vyzeralo ale zoblecies sa a kozy odidu:))) tak ale uz je to minulost haha

Nela7

Zena85

ja som mala teiz strasne vela otazok a este aj mam!...bola som v Leviciach u Cabana...a mala som slabe jednotky a teraz by som mala mat take pekne trojecky vraj, neviem ja som ich este nevidela, takze tak...no vraj to zavisi aj od toho, ja som ich nemala vytahane a podla mna mi dal dost na to ze som ich mala pevne, mam 420 ml anatomicke, ak ti to nieco hovori...ale tak uz ked to boli nech to stoji za to, uvidime, cas ukaze:-)

Zena85

M.i.r.u.s6

Dakujem Mirus za podporu :) Ach jaj .. mnohi z okolia hovoria, ze si mam pockat az kym budem tehotna a ze az po tehotenstve si to mam dat urobit, ked to tak velmi chcem ... ale tak cakat dovtedy, to aj zosediviem ...

Ked ma zena silikony a potom je tehotna, zdeformuju sa prsia, ci ako ? Nevies ?

Nela7

Zena85

ja som mala teiz strasne vela otazok a este aj mam!...bola som v Leviciach u Cabana...a mala som slabe jednotky a teraz by som mala mat take pekne trojecky vraj, neviem ja som ich este nevidela, takze tak...no vraj to zavisi aj od toho, ja som ich nemala vytahane a podla mna mi dal dost na to ze som ich mala pevne, mam 420 ml anatomicke, ak ti to nieco hovori...ale tak uz ked to boli nech to stoji za to, uvidime, cas ukaze:-)

Nela7

M.i.r.u.s6

ja to niekomu tiez poviem, ale inym poviem ze mam len dobru podrdu asi :D nech zhanaju po obchodoch aj oni taku :D :D :D ja si myslim ze mi to nebude v obleceni az tak vidno, lebo som pred operaciou nosila mega push upky...ja sa nahodim aj castejsie a uz len to vadi mojmu okoliu nieto este silikony sak by ich jeblo! :D ...ja mam iny slovnik dnes, ale z tej bolesti mi to len tak ide z rukava :-)) prepac...ale coby uz, ved to mas akurat vek :-)

Zena85

Nela7

A u koho si prosim Ta bola ? O kolko vacsie prsia si si dala urobit ? Bolest asi zavisi aj od toho, o kolko vacsie sa prsia robia, nie ? Jaj, tolko otazok mam ...

Nela7

Zena85

moja ja som den a pol po tom a picujem ako chora vrana :D ...a ja som sa bala velmi moc no ta narkoza neni az taka hrozna, po prebudeni to neni vyhra, ale suhlasim s M.i.r.u.s6 ze sa to lepsi ja sa citim ohodne lepsie teraz ako vcera o takomto case! aj ked je mi na nic...a ja som bola na viacerych konzultaciach, ale vzdy u ineho doktora,vzdy som za konzultaciu platila, niekde viac inde menej...na poslednej som sa rozhodla ze tam idem a hned sme vybrali aj termin, no vcera ked som to vypalcali, konzultaciu mi odratali z celkovej ceny...