Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

henka88, ahoj moja,mam sa dobre,dakujem. prsia mi makknu zacali sa viac usadzatod 4mesiaca.odtvtedy ich aj spojim k sebe. ale stale ich nemam takemakke ako su prirodzene prsia a myslim,ze ani nebudem mat,kedze som nemala ziaden zaklad,amam tam len silikon. uz mam 5mesiacov od opky,asi 2 tyzdne spavam uz bez nicoho,len v pyzame ale cezden stale nosim nevypchate podprdy bez kostic. a coty? vsetko v poriadku? kedy das fotku?

mulatka

babenky o 14 dni mam opku a stale ma dava na kasel ako keby som sa nemohla vykaslat neviete co by mi pomohlo a ci ma vlastne na opku zoberu

zuzanab17

HENULKA33 ALENASIS

Koceny normálne odratavam a čakám na večer a spánok, spím celkom dobre aj keď posediacky, cez deň nezaspim, vždy som mala problém cez deň zaspať.... Q tiež hrozne túžim ľahnúť si na bok alebo brucho a sq tak povystierat ;D
Tak mi to snáď všetko rýchlo ujde a ani sa nenazdam a pojdem na kontrolu... :))) Akoo ste zvládli kontrolu l? Myslím to keď dal doktor dole podprsenku.
My si fakt pre krásu Q spokojnosť vytrpime. ;))) ale aké budeme v lete cickane krásne

henulka33

zuzanab17

nebooj to bude len lepšie a lepšie....tiež som mala hrozné bolesti, ani sa poriadne nadýchnuť, ani vystrieť chrbát...katastrofa

a to nemám nízky prah bolesti, len tak ma niečo nezloží - tak som myslela že to budem oveľa lepšie znášať, ale dostalo ma to :/

len oddychovať a to prejde, ja som týždeň po opke nastúpila do práce, lebo to nešlo ináč, ale cítila som sa už dosť dobre...aj šoférujem odvtedy, čo mi prišlo nepredstaviteľné po operácii, že vôbec budem schopná robiť nejaké pohyby...tak držím prsty :) nech si skoro ok

Alenasis

Zuzanab17,
ja som už bola z toho zúfalá, že prečo iné to zvládajú dobre a ja trpím, ale takých čo si to poriadne odtrpia je veru dosť, takže sa nestresuj. Ja som už po 14 dňoch v práaci ale chodím zhrbená ako starena a stále ma to ťahá alebo tvrdne. Je to také nepríjemné. Ono to všetko prejde, len to chce čas. Žiaľ nejde to tak rýchlo ako by sme chceli :)A bolesti chrbta o tom ani nehovorím. Tak šialene si túžim ľahnúť na bok a nedá sa :) ja som sa už 2 týždne nevyspala, lebo spím v trojhodinových intervaloch. Tak držím palčeky a veľa trpezlivosti prajem :) :)

zuzanab17

Bobcatko Alenasis

Baby ďakujem nie že by ma to tešilo že ste trpeli ale som rada že nie som sama....ja môžem iba sedieť ani chodiť vtedy do začne do 5 minút páliť....teda myslela som že to budem znášať lepšie....už som sa aj zľakla lebo ženy z môjho okolia to znášali v pohode.

Teraz si sedkam v klude a mám pocit akoby ma v prsku sťahovalo...sú to také zvláštne pocity

bobcatko173

henulka33

tak sa tam možno stretneme :) no ty si na tom ako vidím o dosť lepšie, ja som druhý deň v práci, ale poviem ti, že ma veľmi boli ľavé prsko - ktoré sa nie a nie zahojiť, cítim veľkú bolesť a úplne citiť že nie je v poriadku lebo pri akomkoľvek pohybe mám bolesti...a to sa pri tom nenamáham, nedvíham ani moc ruky, ale tak robím v banke, čiže sa dosť pohybujem...veľmi som zvedavá čo mi povie zajtra, lebo veď už skoro 3t budeme po a ja to stále nemám zahojené :(((( pravé je úplne dobré, ani neviem, že je, len to ľavé mi robí starosti stále...podprda aj mňa tlačí a všetko ma svrbí pod ňou :D tým že ja som ju za celý ten čas mala dole iba tak u Dr. inak ešte vobec tak mi tá koža riadne dáva zabrať..
a pichanie mám aj ja, ale to je normálne.. a hlavne, od včera mám zasa krv na leukoplatoch :( a zasa len na ľavom :(

Alenasis

Zuzanab17, neboj sa ja som na tom rozhodne dobre nebola, tretí a štvrtý deň bol asi najhorší ale ja som si vytrpela 2 týždne svoje a to fakt. Mňa tiež šialene pálilo v ľavom a hlavne pri zmene polohy som myslela, že sa zbláznim. Bolesť som potom predýchavala 10 minút. Je to zrejme normálne, potom asi po 8 dňoch to začalo ustupovať. Teraz som 2 týždne po opke a už sa to zlepšuje ale stále spím v polosede, lebo keď si ľahnem tak mi strašne tvrdnú a ľavý stále páli. Tak daj si tabletku a oddychuj.

henulka33

bobcatko173

ja idem na 8:45, take bolesti v mieste kde su naplaste som mala aj ja, už iba sem tam sú...ja zase po obede cítim že ma všade tlačí podprda a musím si ju aspoň trošku nadvihnúť aby sa mi to tam uvolnilo, ale niekedy cítim take pichanie a jemnu bolesť na striedačku raz v jednom a raz v druhom...

našťastie sa už dá spať po ležiačky - ale stále na 2 vankúšoch aspoň...
no a tá podprda - čo už, nejako vydržím, v práci sa sem tam ošahávam ked ma pobolievaju a napravujem si ju :) heh

bittersweet
ďakujem :) viem že ešte klesnú aj opuch sa zmierni, neviem sa už dočkať. a už sa ti usadli a zmakkli?

bobcatko173

zuzanab17

Ahoj, ja som to tiež tak mala, 3 dni je veľmi skoro na to, aby si nemala bolesti, ja som také intenzívne mala celý týždeň takže sa neboj, len buď v pokoji, ležať som ani ja neležala len sedela, ale to väčšina z nás, ja som si musela dávať tabletky na spanie také bolesti som mávala, ale každým dňom to je lepšie , neboj :-) držím prsty, ja budem vo štvrtok 3t po a stále mám bolesti v ranách..musíme to pretrpieť :-)