Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

erika
ano operoval ma v PP, chodi tu jednu sobotu v mesiaci, a vtedy aj operuje aj robi konzultacky. Momentalne mam len mail s celym menom, ten tu nechcem pisat, tak ak mas ty niejaky, tak ho sem hod, ja sa ti ozvem;)

anonym_76

Mahulienka,
bimbi mi pisal ze si bola operovana v poprade...
chcem sa Ta opytat,aky cas dopredu si vedela kedy pride doktor do popradu? chodi tam cez tyzden alebo cez vikend?mailik na Teba by si mi prosim Ta nemohla dat?dakujem erika

matilda1

lilka

dakujem cicka a co ty si vybavila pis info:))

ewelik

a co mojka drz sa:)ja mam tiez suche prska v piatok idem na kontrolu tu bude doktor v pd tak ze sa mam prist ukazat ja mam inak aj pekne jazvy super som nadmieru spokojna:)

M.i.r.u.s6

ewel
ty si moja aka maska:))) ale nie az take nie ale urcite budem odvaznejsia ved tak uz nieco mam nie len prazdnu push uoku:)) dik za radu musim niekam skocit a kupit inak casom vsetkym nejak opekneli ci ako to mam napisat aj tebe to tak pride?? jaj uz nech sme koceny:)

M.i.r.u.s6

Lucia3110
ozaj pekne vobec by som si netipla 320 ale urcite viac casom su ozaj krajsie a krajsie aku podrdu nosis??:)

ewel007

Mirus

Ja som nosila po prvej opke podprdu s HMka aj cleuskou a kvetinkou a ona nema kostice a je malicko vystyzena,perfektna,pohodlna,netlaci :-) taku si chcem kupit,tuto mam 42 velkost,ci maju aj 44 neviem,dufam ze hej,ale kupila som tsku aj v Triumphe od Sloggi za 37e ta je super,take nieco si chcem cca za 2-3 tyzdne kupit a uz sa tesim ked sa budu usadzat.zajtra sa dokimu pekne podakujem za sikovne rucicky :-)
Uz sa aj opat zmenili,tak asi zajtra po stehoch cvaknem.
Zachvilu uz budes nosit vystrih az po brusko cooo?;-)