Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zuzanab17

Ahojte kocky,

Mám 3 dni po opke a mám hrozne pichanie alebo pálenie v ľavom prsku, ležať vôbec nemôžem iba v sede alebo v polosede...
Už som si včera myslela že to bude Oki ale v noci som sa zosmykla do skoro ľahu a teraz to hrozne páli..
Mali ste niektorá takéto pálenie, lebo väčšina čo som tu čítala ste to zvládli veľmi dobre.

henka88

sashinka1985
ahoj, hádam ťa tu zastihnem :) Ako sa ti darí? Chcela som vedieť, či ti mäknú tie prsíčka alebo či ti neporadil doktor niečo, čo by tomu pomohlo :D Ja ich mám nejaké stále tuhšie, síce sa už začali hýbať :D a verím, že to nie je konečný stav.

bittersweet

henulka33, bobcatko173 gratulujem k prsiam, henulka33 super, este sa usadia a odpuchnu a budu tip-top! ja som tiez od dr.Paliatku, mam 3 mesiace po opke a som velmi spokojna, dala som si 330ml anatomicke. tiez som si prsia nevidela prve dva tyzdne a v skafandri prvych 6 tyzdnov, ale oplati sa respektovat doktorove nariadenia, vysledok stoji za to!:)po 6 tyzdnoch mi povedal, ze uz ani na noc pooperacnu nemusim, ale este si ju aj tak davam, mam v nej lepsi pocit. bobcatko173 tie neprijemne pocity v ranach som mala aj ja a hlavne druhy tyzden mi to strasne vadilo, pooperacny priebeh som mala uplne hladky bez komplikacii, takze by to malo byt ok, ze tie rany citis.

bobcatko173

henulka33

aj ja mam kontrolu stredu o 9.00 ty o akej? :) no dufam, ze ano, mne hovoril, ze tu podprdu budeme nosit celych 6t. tak ta asi nepotesim..najhorsie to bude ked bude moc teplo :( ale tak musime to vydrzat :) inak bradavky mam aj ja dost citlive ale nie az tak, ja pravete rany dost citim, tak som zvedava co povie v stredu a ci uz stehy pojdu prec

henulka33

bobcatko173

áno som superspokojná :)

leukoplasty už nepresiakli, tak snad bude všetko v poroadku :)
idem na kontrolu v stredu ráno, tak dúfam že budeme obe rýchlo fit a hlavne spokojné a bez komplikácií

nosenie týchto podprseniek je dosť obmedzujúce, nakoľko musíš dopasovať tričká podľa výstrihu :/ tak dufam že už ju čoskoro nebudem musieť nosiť denno denne.. a mám dosť podráždená - boľavé - citlivé bradavky tak si ich musím natierať calciovou masťou, ináč by som zošalela asi....

jankakajka

Zuzanab17......kazde prsko sa inak hoji mna pichavalo v pravom a lave v pohodke .ked svrbi a stipe je dobre aspon vies ze sa to hoji .....ja som zo zaciatku bola nervozna s tejpodprdy ale tak som si na nu zvykla ze ju nosim stale ked som domka aj teraz ju mam na sebe je velmi pohodlna....jedine co ti nezavidim ked budu horucavi v tej pooperacnej podprde ....neboj tych 10 dni ubehne ako voda :-)

zuzanab17

JANKAKAJKA

Jooj večer som mala kriticky, ale teraz pohodicka da sa to, viac cítim ľave prsko
aj ma stipe to je nepríjemné. Akokeby mi to ľavé nechcelo ulahnut....no poviem ti nech už je týchto prvých 10 dní za mnou lebo ešte len 2 dní a už má svrbí chrbatik a všetko po podprdou :D :D