Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

milatka4

Matik8
Aj mne je to jedno či pôjdem do ZV či BB, bývam neďaleko NR. Tak ako to spravíme? Môj mail ti sem nenapíšem lebo tam mám meno aj priezvisko.

matik8

Milatka4

Waaaau super to by som sa moc tešila, ale ja mám opku v BB, ak by ti to nevadilo, ja som z BA takže mne osobne je jedno či pocestujem do ZV alebo BB

ewel007

Tak baby dnes som sa na stehy nedostala,nieco surne mi do toho voslo,o 5min '12',ani som nestihla volat na kliniku,a ked som ako tak dala vsetko do poriadku tak mi uz po 14 h nezdvihali,aj som pisla mail,musim hned rano volat :( boze taka situacia...:((

strangeemily

cicimici

Ahoj mojo:)
nie nie opku mam stale na september ale som si myslela ze mozu byt strare vysetrenia kludne aj mesiac,pretoze v july by som mala prist na SK a chcela som si spravit testy a na august este vycestovat nazad do prace takze teraz neviem ako to mam urobit...och...

milatka4

matik8
Ahoj, mám termín opky u Červeňa 24.4 vo ZV, ak chceš vymenila by som to s tebou. Mne by sa zase hodil neskorší termín:)

Zena85

Olivka 21

Uz som ich vypatrala :) Mozem sa opytat, ty mas silikony ? Skusam si pozhanat nejake informacie, co to vsetko vyzaduje, ako to cele prebieha ... postupne citam prispevky tu na tomto forume .. no skor ma niektore prispevky vystrasili, ako dievcata riesia velkost prs - male velke nespokojnost s vysledkom ... no som rozhodnuta do toho ist ...