Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

kvet11

vies moja keby viem ze po mesiaci tu na tom tak ako ty si bola, tak nehistercim a tesim sa!...uz aby som si mohla aj ja povedat ze ani neviem ze mam silikony! :-) ...ty si mohla uz po mesiaci nosit normalnu podprdu??...to by bolo super, ale neni to priskoro?

Nela7

queen

ja budem mat Nagor anatomicke, ale kukam co maju baby gule aj tie su pekne, ja soms a bala aby to nevyzeralo moc umelo...

matik8

Ivava

Tiež pochybujem že by som v tom dlho vydržala, ale tak nejako to prešpekulujem ak nedostanem skorší termín.

ivava

matik8
a to ti neporadim to je individualne ja som nosila cez den sem tam len taku s kosticou po 3tyzdnoch ale niekedy som v nej dlho nevydrzala...hlavne ked som niekam isla bola som rada ked boli take stiahnute v pooperacnej a nehybali sa moc...

ivava

Mirus
Ja som sa citila neisto dlho ale potom po 7týzdni som prestala spat bez nej a normalne ma prestali aj prsia pobolievat...a nosim 80C ale to aj podla strihu podprsenky 75C ma dost otlača...a dakujem a jasne že som spokojna ved som tam nič nemala a dnes budu aj nove foto...troska sa zmenili...

matik8

Ivava

No musím si to dobre premyslieť... Ešte čo sa týka tej kosticovej podprdy po troch tyždnoch, zvladnem mať pár hodín aj kosticovú bez ramienok? Nevieš o tom niečo? Či to je asi individuálne ako aj tá bolesť po opke že ;-)

M.i.r.u.s6

wow baby vy sa mate ja uz bude 5tyz co ju nosim moj dok mi kazal 6tyz bud tyzden idem na kontrolu a snad uz bude pokoj s nou
ako ona nie je taka yla na zaciatku som ju vnimala ako kazajku:)) ale teraz co ja viem ked ju dam dolee citim sa neisto:)
inak baby potom sa zacina s kostocou bez vystuze alebo aj s vystuzou?