Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

silia

Mirus6

takže si spokojná s veľkosťou?ja oproti tomu, čo som mala tak hej aj keď som si ich ešte nevidela, ale trochu ma deprimuje to, že majú ešte odpuchnúť a pooperačná podprda C mi je trochu veľká :( tebe dal doki akú veľkosť? a sedí ti?

ewel007

Palec

Slabe jednotky

Mirus

Lepsie zlatko,ale ta lava strna je vzdy horsia..dnes idem na stehy.

Gabbyy

Ako moja, a foto,matilda kde si zlatik?

M.i.r.u.s6

Palec
aoj moja ak si vravela dok aku mas predstavu a on ti odporucal take tak ber ale ak sa bojis tak myslim ze by to bol velky skok tak ak ozaj ces mensie tak 350 vol nie 325 ale neviem aky mas zaklad

Palec112

Ewel
A svoj základ si mala aky? Ja rozmýšľam nad 325 ci to nebude pre mna lepšie..kurnik čakám pól roka na termín a teraz toto..

Palec112

Rozalka ďakujem a teraz máš kolkatky? Ja som mu vravela ze chcem pekne 3 a bojim sa ze z tohto to budú mega 4...bože to su stresy...

Rozalka

Palec

určite to nemeň!!! ja mám 175cm, 62kg, 390ml a mohli by byť kludne väčšie... tiež som sa obávala že budú veľké, ale nie sú... držím palce na opku!

Rozalka

Palec

určite to nemeň!!! ja mám 175cm, 62kg, 390ml a mohli by byť kludne väčšie... tiež som sa obávala že budú veľké, ale nie sú... držím palce na opku!