Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cicamica12

teraz akurat citam ze niektore ste leteli hned po operacii, urcite to nebolo prijemne :( a tie co ste tak uz dlhsie tak som pocula ze prsia su uz po tom uplne ako vase :) je to pravda? aj s lietanim?

cicamica12

Ahojte, uz dlhsie som uvazovala o zvacseni prs implantatmi, teraz ked som po kojeni by som implantaty prijala okamzite! povolanim som letuska, a prave preto neviem ci by to bolo mozne... viem ze praca by musela na mna pockat, kym by som sa UPLNE zotavila, preto by som to chcela stihnut kym som este na materskej. Bola by som vam velmi zdacna ak by ste sa mi niekto ozval, co si o tom myslite, ake mate pocity v prsiach ked letite, pripade co ste o tom poculi. Dakujem

jahodka1584

Nela7,
neviem ako s tou pracou, to musis sama vyskusat, ale ci budes moct po tyzdni soferovat tiez neviem, ale ja by som nemohla este ani dnes. Ja tiez nemam narocnu pracu, len musim cely den stat. Prvy krat idem vo stvrtok, cize 15. den po op. A s tou podprdou by som si starosti nerobila, ved si das svetrik alebo nejaku koselu a pod to tielko, takze pochybujem, ze ti to bude vidno...
Antibiotika som uzivala 5 dni po a stehy s
Mam len vnutorne, takze mi nic nevyberali. A sprchovat sa mozes az ked ti ich vyberu. Ja som si tych 10 dni ani tu podprdu dolu nedavala, lebo som nechcela ziadne opuchy.

romi

zajacik_006
ako je to vlastne s tou galerkou ,vcera som tam poslala foto "pred",po zatial nemam,
mam cakat na neaky kod?
chcem si pozriet prska ,aby som sa trochu vedela zorientovat v tom co chcem,blizi sa mi konzultacia tak trochu stresujem ...