Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

romi

mate tu niektora robene prsia od sisku?ak ano ,co hovorite ?no ja som zvedava co navrhnu mne,ja nemam ani tusenie o implantatoch,ale co citam tak tu niektore mozete aj poradkyne robit.:)

anonym_76

Bimbi
dakujem za odpoved,jasne ze to necham na doktora,on sa v tom najlepsie vyzna.mate vsetky nadherne prsia od neho.. nechcem velke implantaty.

bimbi

Erika
Doktor ti navrhne znacku niekedy vyslovene kvoli rozmerom implosa, ktore budu prave tebe najlepsie, lebo pri tych istych ml ma kazda znacka iny rozmer..podla mna je jedno ci si das nagor alebo ES..nechaj to na Cervena, ved kto uz moze kepsie to posudit ako on! Len musis vediet, ci chces ist do velkych a vtedy pytaj max. co sa da, alebo chces pritodzene aby nekricsli.. toto si ujasni..

ewel007

Gabbyy

Ahoj moja,ja fajn az na to lave prsko,to pobolieva,ale vsetko to potrebuje svoj cas ;-)
V utorok idem na stehy.
Nech sa nam len pekne aj tebe aj Matilde hoja a usadzaju :-)

romi

lilabmw
volala som vcera a dali mi termin na piatok o 8,15, ze vynimocne operuje aj v piatok ,lebo bol chory.ja som obj. do piestan.hlavne koli cene,a volakedy robil v nitre a ja som z NR.ale neviem sa dopatrat niakej galerie jeho prace na nete.

silia

gabby

aj tebe vďaka za radu s tými vlasmi...no cítim sa zle..tak nepohodlne..nič poriadne nedokážem urobiť :( a to sa po dvoch týždňoch chystám do práce a nehovoriac o tom, že mi treba ešte napísať prácu do školy za jeden týždeň...neviem ako to zvládnem

lilabmw

Romi a siska uz je zdravy? Kde budes mat konzultacku ja mu mam volat utorok ci je zdravy a v ba budem mat konzultacku a ked tak adi operaciu v dunajskej.preco siska vlastne videla si pracu?