Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

toryka
tak to si dobre dala ze si si nechala rezervu ked este nemas babo

tak tak po 3mes chce ozaj zacatat behavat tak snad to pojde

takto pred mes som bola na sale:))ale t zbehlo

queen

lila,
to ti iný mail napísal pán doktor ...
Keby na tú operáciu nemusím ísť, hadam by som si to aj rozmyslela :-)

M.i.r.u.s6

ewel
ano verim ti ze nic ine nechces ved to kazda aby bolo vsetko ako ma byt

wow 5-6 mes tak dik pockam si:))) tak tak v utorok a uz si ich budes viac okukavat:)

lilabmw

matilda
moja ty mas aku vysku?NO jasne ja uz chcem hlavne vediet lebo som zvedava a strasne nedockava.:-) snad buduci tyzdnen uz budem po konzultacii a mudrejsia

matilda1

lilka

aj mna boli chrbat a citim ze tieto prska su tazsie zase o trochu takze to citim a sranda aj tie stare implose ked si vezmem do ruky su fakt tazke:)mna tiez zabija spanie na chrbte uz sa mi tak dobre spinkalo na brusku alebo aspon na bocik keby trosku sa dalo ale este ma nepusti a bojim sa v tomto som opatrna uz to musime len vydrzat.no dnes som vlastne akurat dva tyzdne po opke:)drz sa lilka a nebojky vsetko bude oki:)

Nattasa

Olivka21
Musela som si preobjednat kontrolu. Myslela som ze ma da na 21.3. Ale mala tam vala bab tak idem 22.3.
Skoda. Myslela som ze sa zoznamime.
Mne uz teda prsia makknu,comu som strasne rada. Len sa mi nedaju este stlacit k sebe. Ani to teda nasilu nedavam.
Ale vcera ma boleli prsia po dlhsom case zasa a dost, take pichanie, tahanie. Az som sa bala ci som tomu nic nespravila zlou podprsenkou. A ked som bez tak sa este bojim poriadne vystriet.
No som tu popisala.