Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

gabbyy

Silia mne prvykrat umyl vlasy priatel v hotelovej sprche tak ze Sme tam Dali stolicku a ja slm zaklonila hlavu. Druhy krat uz v predklone vo vani.. Teraz som 11 den po a uz si vlasy Ako tak umyjem sa. Ako sa Inak citite? Kedy vlastne Prejde bolest ? Mna Boli Viac lavy prsnik Aj mam vacsi opuch ale Nie je to Az take zle zeby som musela brat tabletky .
Ewelka Ako ti je ? Inak baby vytvorili sa vam modriny Neskor ? Ja som ziadne nemala a teraz mam akoby otlacene od podprdy ale skor Ako zrazenina. Snad je to ok

bimbi

Erika
To ti doki navrhol nizky? Co som ja postrehla, iba jedna kocka tu mala nizky, uz neviem nick a nebola moc spokojna.. Nizky profil je ten implos ako "placka" :) taky siroky a plochsi nie velmi do projekcie, stredny je urcite z tych dvoch krajsi aj prirodzenejsi..

bimbi

Queen
Ja som brala 3x5 granuliek, pod jazyk a aspon15min po tom nic nejest a nepit.. Ale je rozne riedenie, ja som mala CH5.. To druhe ani nepoznam.. Brala som aj wobenzin, ale ani som ho nedobrala cely, ma to otravovalo 3x7 tabliet :)

queen

bimbi
prosím ta ako si dávkovala tú arnicu ? Určite si to nasadím aj ja a ešte asi aj STAPHYSAGRIU, oba lieky bral aj syn ked bol operovany ... Dakujem

queen

bimbi
prosím ta ako si dávkovala tú arnicu ? Určite si to nasadím aj ja a ešte asi aj STAPHYSAGRIU, oba lieky bral aj syn ked bol operovany ... Dakujem

jaruska222

Ahoj Sillia.

ja som po operácii 11deň a stále to neni ešte úplne fajn ale naozaj každý deň je to lepšie. Hlavu som si prvý krát umyla asi tak na 4deń po operácii a to tak že som si kľakla do vane dala som sa do prdklonu a hlavu mi umyla dcéra. Sama to asi neskúšaj - hlavne ťa nepustia ruky.

matilda1

monita

ahoj ja som bola po jednom roku na sone prsnikov.bola som na rocnej kontrole u plastika a potom som sla na sono:)

matilda1

elissa

ahoj no ja som z okresu PD dem chodi doktor raz za mesiac takze na konzultacku necakas max ten mesiac a ked sa hned rozhodnes o mesiac ta zoperuje v BA neviem ako dlho sa caka ale nie dlho:)ja som spokojna velmi s doktorkom bola som unho dvakrat.sa chystas k nemu?