Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

smejo251

Jaruska222
Ahoj prosim ta ty nemas foto lebo mam mat take iste implantaty ako ty a chcela som vidiet kvoli predstave?a napises mi aj znacku?dakujem

Monitaaa

mravcadlo
ja by som to pochopila tak, ze ti implantat stiahne nizsie a tym nebudetak dohora a bradavky budu opticky vyssie... a druha moznost je ze implantat ostane na svojom mieste ale posunie ti bradavku vyssie rezok okolo nej.

ewel007

Lilka

je to na tebe ale ak vies že to bude vrtať v tvojej hlavicke tak asi pojdes časom tak ci tak na reopku, je to moja na tebe, tvoje rozhodnutie,v každom prípade sme tu pre teba :)

ewel007

Miri

tak moja ja si želam len sa pekne zahojiť bez kompl. a budem max spokona :)
co sa toho tyka, oni sa usadia, sval povoli a zvýraznia sa ti, to uvidíš cca 5-6 mesiac po opke že to už bude taky viac menej konečný staf :)
ja už chcem mať utorok von stehy, podakovat pekne dokimu a tesiť sa :)

M.i.r.u.s6

ewel
moja tak dufam ze to prejde a viem ze trocha stresujem kvoli inf ale nem stresuj vsetko bude ako ma mysli na teba:)) a este aby si bola nespokojna maska si skoro ako ja:)

ty kks ja uz mam zajtra mesiac ako parada ako po bokoch este dost opuchnute ale dnes ked so si precitala ze ked dpuchnu zvyrazri sa ich tvar tak som sa potesila uz nech to je:))

ewel007

Mirusik

no dnes ma moja neako pobolievaju aj mam v nich take čudne pocity ale pripisujem to všetko k reopke a strasne velmi dufam že je všetko v poriadku a teda budem max spokona, naozaj sa tak zmenili, každým dnom, čo teda pri prvej opke nebolo a som spoko :) a ty ako draha? :)