Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

jaruska222
aj ja som dlho hovorila ze raz raz pojem a uz je to skoro mesiac:)) je to super pocit
moja ja som nemala modriny takze ti s tym neporadim a co uz rozmyslas ze das aj foto??mohla by si kuk ze ake ich mas:)

angie77

práve som dočítala Vašu včerajšiu komunikáciu na tému kámošky :))ja som ešte ani výstrih nemala kde ukázat, ale dnes je tak krásne, už cítiť jar a čochvíla nastane obdobie hlbokýýýýýých výstrihov a oťukávania kámošiek :))tak uvidíme :)

jaruska222

M.i.r.u.s 6
Som spokojná pretože som sa na to dlho odhodlávala ale neľutujem.Akurát asi tak prvý deň-mala som pocit ako by ma prešiel buldozer.Všetci vraveli,že to bude bolieť ale som si to ani nevedela predstaviť. A to som teda bojovník. Prsia mám opuchnuté,keď som si ich prvý raz vydela ostala som šoknutá - boli fakt veľké,bradavky som mala zdurené.Ale chvala bohu vidím už rozdiel.Mám anatomivké 330ml s rezom pod prsníkom.Mali ste aj vy modriny-po bokoch mám riadne mapy.Dávali ste si niečo na opuch a modriny?

angie77

babule

ach jaj dnes si prvý krát neželám väčšie prsia, prišli mi plávočky Victorias secret a sú mi malé :( tak som sa na ne tešila, bola som si istá že vršok velkost M mi sadne, skôr som si myslela že mi bude skôr velký ako malý:( a sú takéé krááááááásne :(

M.i.r.u.s6

jaruska222
nemam take skusenosti ako niektore ine baby ale co viem ti poviem:)
ta ta bolest chrbta mi hovor asi5noci som musela vsat a poprechadzat sa aby som nejak mohla lezat dalej to prejde:))
zajtra mam mesiac po a este nespim na boku az o 6tyz po mam kontrolu tak potom sa spytam uz som si nejak zvykla
a opuch postupne dnes ked som sa fotila tak vidiet rozdiel ako odpuchli ale vraj do2-3mes

Rozalka

jaruska222

vprvom rade treba tu prispievať na fórum, potom pošli foto svojich pŕs na e-mail galeria@zoznam.sk a pošlú ti inštrukcie...

Rozalka

syner

ja som fungovala tiež po týždni normálne, pracujem v kancli a dá sa to vydržať... ja som bohvie aké bolesti ani nemala, len som chodila asi 3-4 dni ako Qasimodo... :-)))