Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

jaruska222
nemam take skusenosti ako niektore ine baby ale co viem ti poviem:)
ta ta bolest chrbta mi hovor asi5noci som musela vsat a poprechadzat sa aby som nejak mohla lezat dalej to prejde:))
zajtra mam mesiac po a este nespim na boku az o 6tyz po mam kontrolu tak potom sa spytam uz som si nejak zvykla
a opuch postupne dnes ked som sa fotila tak vidiet rozdiel ako odpuchli ale vraj do2-3mes

Rozalka

jaruska222

vprvom rade treba tu prispievať na fórum, potom pošli foto svojich pŕs na e-mail galeria@zoznam.sk a pošlú ti inštrukcie...

Rozalka

syner

ja som fungovala tiež po týždni normálne, pracujem v kancli a dá sa to vydržať... ja som bohvie aké bolesti ani nemala, len som chodila asi 3-4 dni ako Qasimodo... :-)))

Rozalka

Lilka,

dávam dole klobúk pred Magdom čo sa týka e-mailu, ktorý ti poslal, málo doktorov by takto narovinu napísal pravdu !!

Ja som nezaznamenala pri kamoškách závisť, skôr ma vtom podporovali, ale je pravda že tých skutočných mám naozaj málo...

jaruska222

Ahojte byby.
Som po operácii a zbieram informácie aby som vedela čo je normálne a čo nie. Som po operácii 10deň.Prsia mám stále opuchnuté,už je to menej bolestivé, ale chcem vedieť ako dlho bude trvať tento opuch a kedy už budú vyzerať normálne.Chcela som si pozrieť vaše fotky aby som si to trochu vedela porovnať ale neviem ako? Bolí ma šialene chrbát s toho keď v noci spím stále na tom istom mieste.Kedy ste začali spávať na boku.Ak budete mať chuť podeliť sa o skúsenosti budem Vám veľmi vďačná.

lilabmw

jaj baby ani som netusila ze zacnem mat strach prvy krat som prd vedela a nicoho som sa nebala tesila som sa ako male dieta ale s odstupom casu zacinam mat strach trosku z tej reopky hlavne preto ze co ked infekcia a budu musiet von :-( to by som asi psychicky nedala,no ostava mi potom asi len pevne verit Dr. a mojmu telu ze to nebude moj pripad.Buduci tyzden budem mat konzultacku a na 100% sa rozhodnem po konzultacke.Ale kopec bab na svete miliony boli na reopkach a hrdo ich nosia ja si myslim ze to roziko infekcie tu je vzdy aj pri prvych aj druhych.

Zuleko

Ewel
Ak by si mala niejaku infekciu uz by sa Ti to prejavilo,takze si myslim, ze mozes byt kludna.Keby si mala infe tak by si mala horucky, prsia by ta neprimerane boleli. To by si vedela, ze nie o nieje v poriadku.A co sa tyka neprijatia implosu , myslim , ze u teba to nehrozi ked si mala uz raz implose a vsetko bolo Ok;)

Zuleko

Lila
Treba si naozaj zvazit ci do toho chces ist. To, ze my sa ohaname tym, ze kopu playmate ma velke implose, ani z nas sme tie prsia nevideli nazivo, len na fotkach, ktore su upravovane. V skutocnosti tie prsia naozaj mozu vyzerat uplne inak.Ja som o vsetkych rizikach vedela a sla som do toho, mozno o par rokov si budem buchat hlavu u stenu no zatial som velmi spoko. Treba si uvedomit ze ten implos je fakt velky a taha ho to dole, nehovoriac o tom, ze ja som este nekojila, takze boh vie ake budu tie prsia potom.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.