Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

ewellka

toho Trsku som zatial zrusila predbezne cakam na SIsku len je chory utorok podvecer mu mam zavolat ci uz je zdravy a sa mame dohodnut kedy sa stretneme na konzultacku takze az utorok budem vediet viac ale uz som strasne nedockava...uz chcem aspon vediet ze kedy pojdem nato..:-) a inak uz sa mi aj sniva o tom .Minuly noc sa mi snivalo ze spim si na boku uz s novymi kozami a ze boli strasne pekne uz mi prepina nacisto :-D

gabbyy

Ewelka Nie necvakla viacmenej Ani Nedavam podprdu dolu iba som si ich rychlo obzrela. Ale zajtra idem na stehy tak cvaknem

gabbyy

Baby ake podprdy nosite prevazne teraz po opke ? Tu kosticovu Ktoru si mam kupit ma byt obycajna tenka nevystuzena? Dnes som si naoko skusala a Sadne mi 75D tak uz snad neodpuchnu :-)

ewel007

Mne tiez znama dnes pisla ze mala mat opku u Cervena az na august a volali jej a ide za tyzden :-) casto kocky vypadavaju tak si myslim ze je to aj o stasti :-)

olivka21

Bimbi
ja som bola vo zvolene.. velka spooojjost,stala mi ta cesta za to. Mala som ist do pezinka,ale uz tam neoperuje.