Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Som rada baby a este raz dakujem za nazori,tak sa s vami lucim a opustam toto forum,
Ale neeeee :-) co by som bez vas robila :-)

mravcadlo1

Ewell
ty už ma neser ešte nemám usadené tieto a už chcem väčšie asi sem prestanem chodiť máš ich prenádherné ža wau

v girl

Olivka
mne Mladek prave opak povedal,ze ked nahodou budem chciet reopku uz do sirky viac nejdeme,lebo ich mam dost siroke..len do projekcie...ale ja mam dost na houby bradavky

cicimici

Myshka001

ahoj no ja mam ten soft kohezivny ano..a mne sa zdaju super makkunke a aj od zaciatku sa mi zdali take az som sa bala ze ak este viec zmakknu tak mi ovisnu..hehe ale nestalo sa tak - su super naozaj mozem povedat ze ako moje..myslim ze sa nemas coho bat..

cicimici

ewel

fakt bohovske su tie tvoje nove ciciky,,tak uz sa nestresuj a tes sa..ja a ostatne baby ktore este pojdeme urcite do reopky ti len zavidime samozrejme v dobrom..su paradne a strasne som bola zvedava ake budu a teda musim povedat ze su nad moje ocakavania..doktor je sikula..

v girl

Ewelka
ty si teda sisinaaaa......papulka, ved tie kozy mas paradne obrovske! Jaaaj aj ja by som brala take melony :p a suhlasim s olivkou...tieto sa mi pacia viac nez tie prve..pretoze bradavky ti fakt napravil s touto velkostou a vyberom implosov. Toho sa inak obavam aj ja,ze vacsie silik.mi vybocia bradavky do vonkajsej strany