Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

lilka

ja som mala tiež väčší strach pri reopke, som rozmýšlala či nezdrhnem pred opkou s kliniky:)) a tie dva dni som bola fakt k.o., ale od vtedy nič a ešte aj nadcha po dvoch mesiacoch odišla :)
pevne verím, že to bude ok a pekne sa usadia..
Držím zlatko palce!

ewel007

Matka

jasne, to dva týždne maš určite stehy. budem ti držať palce! :) skus ešte raz tu velkosť prebrať s dokim ak si si neni ista, ale ako som sa sama presvedčila, najlepšie je to nechať na dokiho, ale samozrejme, ked vie tvoju predstavu :)

lilabmw

matilda ewellka

moc vam zavidim ze uz to mate za sebou ja sa tejto reopky nejako bojim ja neviem pri prvej som sa tesila asi ma vystrasil doki ze tu moze viac komplikacii nastat aj zuleko krvacala ty si mala horucku tak sa trosku viac obavam aby to bolo ok vsetko plus aby sa vosli tie implose co zvolime aby som sa neprebudila s 300kami :-) a dufam ze ma objedna cim skor na reopku lebo sa mi nechce cakat to cakanie je najhorsie a nechcem v lete behat s podprdou ...a najviac som zvedava ci mi ich odobri vlastne alebo co navrhne on..

ewel007

Matilda

určite to bude v poriadku len to nezabudni povedať vo štvrtok, inak ja som si tiež všimla že ake su meke, tie prve tvrdli a boli ako kamene ale to tým všetkým a teraz už tam bolo aj to miestočko aj všetko..čo sa týka maleho, tak on je dosť sebestačný :)) vieš ako skoro päť ročný, len teraz je doma a buduci týžden maju prazdniny v škôlke, aj sa mi rano napchal do postele, že mu chýbam len som sa bala aby ma nebuchol.. zlatko citiš si ceciky?

Majka1910

Myshka001
Áno presne ten typ ES805N mám. Vtedy doktor hovoril, že to sú nejaké nové typy. Skús sa s ním este poradiť, povedz mu že ich chceš mať mäkké, ked tak nech tí to este zmení na nejaké podobne ale makksie.

matilda1

ewell

no ved dufam ze to bude ok uz by sa mi nechcelo trpiet zase ak by mi to mali rezat alebo co ja viem mam to zatial take malinke ved sa nato spytam vo stvtok.
inak aj mne sa zda ze ich mam pekne sadnute ani opuchnute aj makucke ich mam a takisto sa citim omnoho ale omnoho lepsie ako pri prvej operacii.
inak ako to leti fakt neni davno sme tu stresovali pametas?a uz pomaly na stehy ideme...
aj s malym si zvladas v pohodke?

ewel007

matilda

moja vieš čo aj kvetinka tu s fora, mala čo si podobne a jej to dokonca po par dnoch od opky aj vytieklo a na klinike povedali že je to ok, že jej to tam nezostalo a myslím jej to vyčistili tu ranku a všetko v poriadku.
ja som zas aktivna, ako pri prvej opke ked povolili bolesti a všetko chcem spraviť a zabudam na to že si treba dvať pozor :/
snad bude už všetko v poriadku, inak som sa chcela spýtať po reopke sa asi tie prska skôr usadia či?

Matka872

Ewell
Dakujem krasne si ma potesila aspon nebudem musiet trcat na hotely :-))) Aspon viem ako sa zariadit.
Vezmem asi tych 475 ml lebo ta projekcia je rovnaka ako pri 500-vkach a priemer maju o 2 mm mensi.Este sa pred opkou raz poradim s dokim.
A tesim sa na tvoje foto :-)

Myshka001

cicimici

ty si bola u červeňa a máš ES vysoký profil však? nenakukneš prosím do papierov či máš Natural kohezívny gél alebo Soft kohezívny gél? chcela by som vedieť či ich máš mäkké alebo také tvrdšie.. lebo podľa typu, ktorý mi dal doki, by som mala mať ten Soft... a bojím sa že budú tvrdé, keďže Majka1910 má ten Natural a má ich vraj uplne mäkké.. ďakujem :)

matilda1

ewell

no moja ani ja
prvy krat a spozorovala som to az dnes rano no aj mne sa zda ze ako keby nieco tam zostalo no neviem len tak som sa skusila spytat?ja som spokojna zatial ved este som polepena trochu tak az vo stvrtok si ich poriadne uvidim a konecne sa umyjem poriadnejsie:)a tak uz sa motkam trochu v praci ale este som taka vies aj doma viac menej polihujem davam pozor na seba...a som rada ze si ok uz to z teba ide opat ta energie:)))