Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Tim

no to je fakt dosť, ja som platila v Avelane neakých 60-80e a teda v pohodli klinik, nikam som nemusela behat,tam mi to nakomplet spravili a hlavne nemusíš nikomu nič vysvetlovať prečo na čo..

M.i.r.u.s6

ewel
oki ale len do vecera vies ja som zvedava to je fakt ale aj to ako si sa tesila aj to aka si bola rozcarovana som s tebou prezivala tak uz len foto mi chyba:))

Tim

Ewel007

Interklinik. Keby som chcela ,,u nich,, bolo by to cez nejaku formu, ktora by mi urobila komplet vsetko ale za cca 170€

Tim

Baby, kedze mam strach z odberu krvi a to specialne u svojej obvodne, myslite, ze by som o rozbor krvi mohla poziadat aj gynekologicku?