Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Cicimici
Ahoj, ja si nemyslim, ze cim vyssia projekcia tym smeruje viac bradavka dole, najdolezitejsie je aky mas zaklad.. U mna to uz bolo v zaklade, ze bradavky som mala nizsie, baby ktore maju dvorce pekne vysoko tak vysoky profil im spravi krasne prska pozri superdiva ma VP.. Ale suhlasim, ze doktor vie najlepsie co ktorej ma navrhnut, len dolezite je aby tvoja predstava bola zhodna s doktorovou..mne tieto
navrhol a ja som vtedy nemala paru o nejakych profiloch a projekcii.. Moje implose maju rozmery: 12,5 sirka, 12 vyska a 5,9 projekcia

Matka872

Ewell
Ty si raz pisala ze tie 500-vky co si mala neboli daco extra myslim velkost,teda kazdej sa tu mali.tak musim ist do vacsich.neviem ale skorickine nadhery nepripadaju spicate,skor objemne,asi tou projekciou.

Matka872

Ewell
No tak v makkosti su rovnake.ja mam svoje prsia spicatejsie.ale ked sa mi bradavky stoporia :-) tak mam male gulate silikony :-)

cicimici

bimbi

dakujem velmi pekne..no kks inak k tej projekcii toto mi povedz normalne som to doteraz hladala v tabulkach..a fakt ze 5.9 pri 370 ako mam dost ja mam okruhle 325 a a mam 4.5..ze normalne z toho nestiham..keby som to vedeladam anatomi haha..ale nie podla mna baby doktori vedia preco nam davaju take rozmery ake nam davaju..mozno je to naozaj tak ze cim vacsia projekcia tym viac smeruje bradavka dole..lebo neviem logicky mi to tak vychadza cize ked raz pojdem na reopku tak si dam poradit znovu..predsa keby sa kazdej hodili kazde tak neexistuje tolko druhov a profilov a podobne..

cicimici

bimbi

dakujem velmi pekne..no kks inak k tej projekcii toto mi povedz normalne som to doteraz hladala v tabulkach..a fakt ze 5.9 pri 370 ako mam dost ja mam okruhle 325 a a mam 4.5..ze normalne z toho nestiham..keby som to vedeladam anatomi haha..ale nie podla mna baby doktori vedia preco nam davaju take rozmery ake nam davaju..mozno je to naozaj tak ze cim vacsia projekcia tym viac smeruje bradavka dole..lebo neviem logicky mi to tak vychadza cize ked raz pojdem na reopku tak si dam poradit znovu..predsa keby sa kazdej hodili kazde tak neexistuje tolko druhov a profilov a podobne..

ewel007

Matka

Ja som mala tie mentor 13,2x5,4, myslim ze sme mali dost podobne prsia teda ja pred opkou,teraz mam 14,6x6,3 nagor,mam ich len tyzden a su makke,ziadne tvrde kamene,mentor som mala koh I a tiez boli mekucke,mozno som ti trochu pomohla..

Matka872

Kocky napadlo ma pri tych projekciach ze ci nebudu do spica tie prsia napr. projekcia 5,8
hmmm???Ci to sa po objeme rata?