Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Skoricka
mam mat 450ml mentor vp.
aspon co som pozerala podla tabulky tak moje maju projekciu nejak 5,1 a rozmer 12,8.
Vies tak to malo byt,,inak vdaka kocky ze ste tu risili tie projekcie,,
pre mna je dolezita ta plnost prs,a ked to zalezi od projekcie tak musim zmenit to.
A inak kolko si platila.Ja mam v zmluve 2800 eciek.

Matka872

Skoricka
mam mat 450ml mentor vp.
aspon co som pozerala podla tabulky tak moje maju projekciu nejak 5,1 a rozmer 12,8.
Vies tak to malo byt,,inak vdaka kocky ze ste tu risili tie projekcie,,
pre mna je dolezita ta plnost prs,a ked to zalezi od projekcie tak musim zmenit to.
A inak kolko si platila.Ja mam v zmluve 2800 eciek.

mamita

zoe
stredný profil 320 ml ..sú replicon polytech a tam je 13,3 šírka a 4,2 projekcia a 360 vysoký profil 12,8 a projekcia 5,1

kosta123

skoricka

Neviem už iba asi peniaze :D som zvedavá na sumu ktorú mi povie, a hlavne aj to že som ešte PRED a s OVISAKMI sa asi moc nedá ,mohla som byť radšej plochá jak toto.

kosta123

mamita
Ako nemám z modeláciou problém,len som zvedavá na tú sumu. 7.3 sa ju dozviem.Ja chcem ísť len k dr.Očenášovi takže nejdem vymýšlať a mám to na skok :D
O koľko je to asi drahšie z modeláciou ??

skoricka

kosta123

dakujem moja no a co Ti v tom brani?? ;)) ci uz si po? boze vsetko sa mi tu myli, uz neviem kto, co, kedy, ako ;))

zoe23

mamita

no ved toto! ved ja pol dna patram po tabulke Polytech, kde su okruhle 320-360, a povedal mi stredny alebo vysoky profil, tak ja neviem či to len tak tresol tie čisla, ze akoze priblizne alebo čo, ale 100% povedal tieto čisla,preto sa čudujem,ze take v tab. nie su :( Mozno sa pomylil...fakt neviem, ale dal mi na vyber aj okruhle aj anatomy...

mamita

kosta
ja som tiež trvala na okrúhlych aj ked doki mi najskôr navrhol anatomy....preto som išla do modelácie aby som si ich mohla dať...určite to závisí od dokiho či bude ochotný ti ich tam dať ale ja by som skúsila viac konzultácii ak by som si nebola istá...

skoricka

matka

hehe, naraz sme si napisali ;)) no uplne makke su, neviem jaku mam makkost, zajtra mozem kuknut do papierov, ake sa mi zda, ze najmaksie a projekcia je 12,2 a 5,8...ake mas navrhnute?