Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mamita

zoe
320 ani 360 som v okrúhlych nenašla...sús mi ešte napísať aký profil ti doki navrhol..ale určite by som sa uistila aké budú do šírky vzhľadom na hrudník a nešla by som moc veľkej projekcie..aby netrčali teda ked nie si zástanca silikon looku..

skoricka

Matka872

ahoooj, dakujem, ze sa Ti pacia moje prsia, mam ich od Mladeka :)) su uplne makke, ako svoje, dakedy uz ani neviem, ze ich mam... On mi hned na prvykrat navrhol okruhle nagory 460ml extra vysoky profil, netusila som co to znamena, ale dala som na neho :) som spokojna velmi...a zaklad som mala take dva a polky, ale kus ovisnute...teda take anatomicke ;) Ides k nemu?

Matka872

SKORICKA

ahoj.Chcela by som si zmenit ml,znacku u dr.Mladeka.
Velmi sa mi paci tvar a plnost tvojich prs.Preto by som sa Ta chcela opytat ze ako si spokojna s tvojimi 460ml nagor extra VP.
Hlavne ma zaujima projekciu aku mas.Ci su makke,a kohezivita.A ake si mala pred tym svoje prsia?

Dakujem za info.Opku mam 15.4.
je to pre mna dolezite.Pekny vecer.

Tim

majka1910

Navrhol mi 350ml, mam 24 a deti nemam :) Do galerie nemam pristup, nestiham tam vlozit svoju ubohu fotku :D

kosta123

Mamita - dakujem.
Hmm ako vidím tak by som rada chcela gulaté / najskôr som nechcela / kedže robia objem skôr hore,,,,ale to všetko asi závisí od Dr.že? Možem mu povedať že proste chcem gulaté a hotovo?

zoe23

mamita

tak si ma upokojila, asi predsa ostanem pri gulatych...
Nemozes sa pozret do galerky na mna pleas a
povedat mi či podla teba mozu byt okruhle 320-360ml? (to je rozpatie od Tršku) pytam sa kvoli tym gulatym...či to teda nebude nechutne,ked som plocha

Majka1910

Tim,
Kľudne by som brala aj o trošku väčšie. Ale zase ja som chcela prirodzene prsia a este nemám deti, takže možno po deťoch ak bude treba pôjdem do väčších. Už máš prístupy do galerky? Sak pozri ked tak.. ty máš navrhnuté 375?

mamita

zoe
pokiaľ budeš mať ten okrúhly imploš pod svalom tak to nebudeš mať celkom guľaté ..sval ti to stlačí a vytvaruje ti ten prsník takže že budeš mať hore totál okrúhly obrys nehrozí...guľaté sú pekné v tom že ti urobia objem v hornej časti prsníka a anatomy skôr v dolnej