Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anna.m

baby ktore fajcite,co vam povedal doktor kolko pred operaciou mate prestat fajcit. niekde citam ze pred anestezou treba prestat 2 tyzdne fajcit, alebo ze aj 6 tyzdnou. ja chcem aj tak prestat fajcit tak toto by bol dobry dovod. :-)

PajaZH

ALL

Baby moje už som doma vo svojej posteli :) no poviem Vám ešte aj čikútkanie ma bolí :( taká som unavená že idem ešte haji.

yanka8

PajaZH gratulujem a vitaj v klube ;-), prva noc je tazka ale snad uz spis. Hlavne sa setri a neboj teraz to uz bude len zo dna na den lepsie

Zajtra to bude uz mesiac co som po opke, rychlo to ubehlo. Prska uz skoro vobec nebolia, len obcas rano.
Stale mam viditelny rozdiel v tvare, lave prsko ma akoby implos vyssie, doki vravel ze to klesne tak dufam.
Mala ste to niektora tak?
Inac pred opkou som sa bala ze 360 bude vela a teraz by som pirjala aj vacsie :-p

tina691976

pajazh

vypýtaj s tabletku na spanie neboj budeš spať a prsia su ok len ty už vymýšlaš :) ved si nehcela mať namiesto prs nočný stolík :) neboj bude to ok držím palce a vytaj medzi ceckanami

PajaZH

Tinka

Ďakujem, najradšej by som už išla domou ;) kolegyňa vedľa mňa spí od kedy ju doviezli a ja cumim tv ;) a prsia sa mi zdajú cez podprsenku malé he he

tina691976

pajazh
tak ti teda gratulujem ku prsiam neboj tie bolesti budu len lepšie a lepšie prvá noc je najhoršia zajtra pojdeš domou a bude fajn

PajaZH

Sandritta

No povedali že po opke som dostala ma bolesť a že za chvíľku dostanem ďalšiu, no mám pocit ako keby mi fakt nič nedali :( dreny som nemala a už som v podprsenke napchata. Pijem čajík po troške a žužlem piškóty

Sandritta

PajaZH,

Gratulujem k prskam!
A to Ti nedali nic proti bolesti ci ako? Ja som si pytala furt daco a ratala som hodiny kedy uz mozem dalsiu davku. Neboj sa, len to vydrz, bude to kazdym dnom lepsie. Ja som tiez mala bolesti a myslela som ze tabletky mi ani nezaberaju len tak na 10%, ale tak pre istotu aj tak som si ich davala.
A mas aj bandaz? Uz ked Ti daju podrsenku tak Ti bude fajn a ked Ti daju dole dreny tak si uz vydychnes! A nespala som ani ja, prvu noc mozno 2 hodky aj to neviem ci tolko.

Drz sa ;)

PajaZH

Doka

No bolesti mám od kedy som na izbe a sestrička povedala že to bude bolieť stále :( tak neviem do kedy chce čakať akože