Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

gabby

praveze naopak moja ES maju najvyssie projekcie a potom nagor men tory maju najnizsie asi tebe zvolil prave Dr. asi mensiu projekciu preto ich mam mensie od toho velmi vela zavisi

gabbyy

V girl ja mam tiez eurosilicone 400ml vysoky profil zaklad trosku vacsi Ako ty a Pridu
Mi teda dost male. Aku velkost nosila tvoja segra po opke? Bo teraz ma
Isto pekne ked kojila omniho vacsie :-) Inak baby bacha es ma ovela mensiu projekciu Ako mentor ja slm na to prisla bohuzial Az po opke :-( Inak cerven ma sice dlhu cakacku ale stale sa uvolni Ja som cakala na konzulku a opku dokopy pol Roka co Nie je zle :-)
Ewelka to prasiatko treba Aj mne haha :-)

lilabmw

vgirl

teraz si ma ako potesila :-) tu mas mail lilabmw@azet.sk.Posli som zvedava :-) no uplne ma zaskocila ta cena sak to neni az tak daleko od BA a ta cena je super hod aj ty mne mail preposlem ti mail co mi napisali odtial.A email je sagax@sagax.sk alebo recepcia@sagax.sk

v girl

lilabmw
daj si konzultacku ja pojdem tam urcite :))) ten Siska ,ze je velmi prijemny dedusko :)) ale prsia robi krasne,,ved uz sa vyzna.ja si dam tiez konzultaciu a uvidim co mi odporuci ,ked som pol roka po opke

v girl

lilabmw
coooooooo to fakt???? juuuuu skvele a cena je neskutocna!!! jasne su spokojna posli mi mail poslem ti sestru ake ma ona prska...a ta cena ma zaskocila ved to je lacne...tak asi koli tomu lebo co tam boli 2 oni maju anatomy..len segra ma okruhle :)

lilabmw

moja vgril

uz mi odpisala z kliniky Sagax kompletne prsia ES a vsetko 1970 to je cena co? :-) takze hovoris ze maju prska krasne naozaj a spokojne boli s klinikou?Myslis ze si mam dat aj tam konzultacku?

M.i.r.u.s6

v gril
ooo zatazeny pekne teda sak ak sa da vyhoviet ok preco nie len mna by este zaujimalo nie tu moc tazke ked uz su take mega?? no oki pofot a zistime
sice ja do solarka nechodim

v girl

M.i.r.u.s6
hahaha megacica jasne,ze chcem ved velke prska to je mojeee a moj drahy je zvlast zatazeny na umele prsia tak chcem ,aby mal radost zo mna :) jazvy fakt!!! mam ich otrasne..preto neodporucam solarkovanie bez prelepenia..a to mi uz nezmyzne,,ved pofotim a dam do galerky! su skarede