Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

v gril
nezahovaraj ze jazvy bla bla:))) jasan ces byt megacica :) co ja s mojimi 375 mozem ale nie ja som tiez mala pred tym velky nic a teraz je to ine aj ked este sa to len ukaze c a ako kedze v stredu mesiac bude ale uz teraz sa tesim na leto:))

v girl

M.i.r.u.s6
urcite nie ja som vdacna za tieto a za Mladekove zlate rucicky,lebo ja som bola plocha ako chlap. len chcem vediet info ohladom ES a spravim si konzultaciu a tu uz budem mat za sebou.reopku chcem podstupit koli velkosti ale aj koli jazvam,,ja som bola hlupa a uz 2 mesiace po opke som chodila do solarka..samozrejme neprelepovala som jazvy,,a mam ich skarede tmave a tvrde,hrube...moja hlupost

M.i.r.u.s6

v gril
ano mas pravdu netreba ist behlavo do toho predsa je to dalsi zasah narkoza a tak zistis co a ako na konzultaciach a budes mudrejsia:))

v girl

M.i.r.u.s6
no lebo ja a priatel sme do velkych prs :)) ale nehrniem sa do toho ,ze bum...len pozistujem..zajdem na konzultacku a uvidim co povedia..ak mam este cakat tak si pockam nech sa mi pekne natahuje koza na druhe velke :)

v girl

ewelka
ja neviem,,to som teraz nasla na ich stranke ako citam kliniky.

lilabmw

myslim,ze do 2500 zaplatili mozno menej.neviem ti povedat lebo jej to daval robit vtedajsi priatel a on tam zeny posielal ako na pase ci od ex manzelky po dceru..az po sestru :))) a moja sestra mala koli tomu zlavu za 1500 ecok lebo ten jej partner tam bol ako odberatel silikonov hahaha :D
ano operoval ju Siska a kazdu jednu..a jazvy su tiez paradne skoro neviditelne

Tim

Baby, pisem sem uz asi treti krat a nikto nereaguje :( mam termin 4.4. a chcela som vediet, kolko cm mate medzi implantatmi, nakolko mne povedal doktor, ze to bude 2,5 cm a neviem, ci medzi prsiami nebude velka medzera. Viete mi poradit?

barbinka84

Ewell

Nemyslim si, ze by si doktor dovolil takto ta zavadzat ,,,urcite je nejaky dovod na vysvetlenie,,drzim palce,, xx

v girl

M.i.r.u.s6
dakujem :) mne sa pacia..ale chyba mi objem,,prave ta projekcia..chcem plne a velke prska :) ja nemozem povedat nic zle..Mladek je super,ale chcem tie ES tak hladam okolo toho..ja neviem isla by som aj do 800ml podla toho co mi povedia hehehe...moj zaklad prs bol nic moc..tak si myslim ze 700-800ml nebude na mne take nieco hrozne...ale do tej 700 chcem ist urcite.ja som pol roka po opke