Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Lilabmw
Riad sa hlavne svojim vnutornym pocitom, myslim, ze ak by si sla do Ke tak by si kludne mohla ist s kamoskou autom, ktora by ta naspet odviezla. Je to urcite narocnejsie ako keby si sla do Ba.Len ja osobne pozeram hlavne na to kto ma ake prace, nie na vzdialenost a cenu.Aj ked peniaze nikomu nepadaju z neba.Matilda ma velmi pekne urobene prsia napriklad. Co sa tyka mojej reopky mala som tam dost zlavu platila som za vsetko 1750.

lilabmw

ewell

dakujem moja no hej jasne ze pomoze ale su tu aj baby ze im to nevadilo ze sa to dalo zvladnut ta cesta po opke ale tak zase nemaju implose 600 to je tiez pekny rozdiel.NO tak mi to Trska napisal ked som mu napisal ze ci nemoze poskytnut zlavu ze pri reopke.

Cena nezávisí od toho, či je už vytvorená kapsula okolo implantátu. Reoperácia je dá sa povedať technicky náročnejšia a rizikovejšia ako prvotná operácia z hľadiska pooperačného priebehu a rizikovosti

Skor sa k Trskovi priklanam kvoli tej hospitalizacii a ked operoval aj matildu a bolo vsetko ok tak dufam ze ja nebudem vynimka a ze nebudem musiet ziadnu reklamaciu riesit ale aj tak si dam konzultacku aj u Fabryho a uvidim mozno sa bude dat hospitalizacia

Zuleko

A uz vobec nesuhlasim s tym , co si napisala ze ide o neskusenost lekarov, pretoze zvyknu davat mensie implose. Doktora Cervena povazuje za jedneho z najlepsich odbornikov,ktory robi velke prsia700,800 a viac. A aj napriek tomu boli u neho zeny, ktore mali dostatok koze a dal im max.450, aj napriek tomu ze chceli vacsie.

Zuleko

Kim
To co pises nie je pravda, uz som spomenula viackrat, ze to ze zena ma dostatok koze neznamena, ze doktor moze dat 700ml implantat. Vacsina zien si to mysli, lebo vidi len vonkajsie faktory. Jednou z najdvolezitejsich veci aj ked ma zena dostatok koze je elasticita a kvalita koze! Nehovoriac o velkosti zlazy, dostatocnej velkosti svalu aby prekryl implos, vnutornom tuku, priestor pre inplantat aby sa nevlnil, konstrukcia tela atd atd. Takze nie je to "len ten dostatok koze".Poznam zeny, ktore kojili a mali kozu ako papier.Preto vacsinou to lekari riesia modelaciou a nie ze pride zena, ktora kojila ma vytahany zaklad a povedia jej Ok pani dame 750 ved mate dost koze.Nehovoriac o tom aka je to zataz pre telo, ked pride zena s vytahanymi prsiami a natrepu jej tam 650-700ml.

lilabmw

Zuleko

veris ze som aj rozmyslala aku si mala cenu?ALe to su tuez Kosice :-/ a to by ma musel tam otec odviest aj doviest a to by bolo komplikovane dost aj kontroly nebodaj komplikacie.A nechcem do toho moc tento krat tahat rodinu lebo uz ked som mamine spominala minule tak povedala ze nech nevymyslam ze po detoch.A magdove prace sa mi pacia to mas pravdu.Sak to ma odradza na tom Fabrym ze nam hospitalizaciu ale ze robil aj 700ky uz tam hovorila tara ze jej hovoril pred opkou ale ja sa poznam ja potrebujem tu jednu noc byt tam pre istotu keby nieco.Ten Trska robi pekne celkom dost je v galerke u neho ale zase su tam aj 3 baby ako martinka katka co ich robil po modelacii a dost zle ale tie mali ovisnute dost prsia ale matilda a ostatne ich maju pekne.Len proste ze ked pridu komplikacie ze je arogantny a neviem co no len zase kto by bol prijemny reklamacia nieje nikdy prijemna no.

skoricka

lucka

no asi tyzden mi vydrzalo toto spanie bez podpiry, vratila som sa ku nej. V noci som normalne citila, ze jaku mam tazobu na hrudniku a ani spat na bruchu som nevedela bez podpiry a ked si ju dam, ta fajne, ja len na bruchu spim...No a s tym behanim, v lete chodim vonku behat, ale momentalne mi priatel zmenil plan a nahnal ma do telocvicne a dava mi treningy, lebo on je sportovec, a to take ze beham kolecka vkuse polhodinu a do toho kliky, kačaky, chodenie po rukach atd...strasne namahave, idem dusu vyplut, ale ked po tych troch mesiacoch som totalne stratila kondicku! A absolvujem to 5x do tyzdna + tae bo ...