Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nataša548

katuss25,
no pekne.Ja asi ešte čakám na zázrak.Ked nie,psychiater to istí.Aj zvažuješ isť ešte raz?Ja možno o rok.Teda ked z toho nič nebude.Raz sa mi zdajú o.k.,raz malé,ja Ti neviem.

katuss25

natasa548...mam 555ml anatomicke stredne vys profil co ti poviem moja ja som 5 mes po opke moj muz je suci na gulku a ja na psychiatra mne sa zdaju stale male anatomicke su natural pokial nedas push up megi necakaj...i ked mam plny D kosik nevystuzeny

PajaZH

Tinka, ďakujem ty si ale zlatá že si to počítala spolu so mnou :) no Ďakujem, hneď ako sa mi bude dať tak sa ozvem. Už sa neviem dočkať, som ako na ihlach, zatiaľ ma ani stres nechytá :)