Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mravcadlo1

bimbi
dobre a tebe dal akú cenu to len aby som bola v obraze nebudem sa toho držať len nech viem tak približne

bimbi

Mravcadlo
Neviem aka je cena podla cennika, ale mne dal zlavu vzhladom na to, ze mi hovoril uz pri konzultacke pred opkou ze to mozno bude treba, ale ze skusime bez toho, prvy polrok to bolo celkom fajn, ale ako uplne sadli tak sa to zvyraznilo.. to ako hovoris by bola cesta u teba, ved skus si dat konzultacku kvoli tomu..robi sa to v lokalke rak to nie je rake drahe ako s narkozou a ani sa tolko necaka na termin..

mravcadlo1

Baby a ešte sa spýtam tie čo ste boli na reopke akú ste mali cca cenu akú vám dali lavu? Viem že je to individuálne ale aspon približne.

mravcadlo1

bimbi
a bavili ste sa aj o cene? Inak nechápem prečo mi to tá trúba neurobila hned pri opke. Normálne som nasratá lebo fak tieto peniaze mi spadli priamo z neba a fak to chcela 100% výsledok a nasrala ma aj s tou velkosťou lebo určite by mi tam vošlo viac