Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

elisa

Trska ma dovcu od 01 do 10.03 a inak si myslim ze je k dispozici stale napisal mi ze sa vie terminom opky prisposobit to znamena ze sa snazi ju dat v moj prospech co najskor takze si myslim ze je na tom v pohode...ale matilda by mohla vediet viac bola u neho pred vyse tyzdnom na opke.

Kim

mravcadlo

neuveritelne, nechapem tento ubohy pristup! ved ty si ich platis a este robia drahoty, ake velke ved ak raz chces krasne pevne velke prsia bez povadnutej koze nijak inak to nedocielis, o com im asi ide?
vsak ty tie prska budes nosit, tak nerozumiem, ze otcenas ti fakt nukal max 390?!? na tie tvoje velke kozeny taky maly implos, on asi nemohol byt pri zmysloch Boze moj... neverila by som... keby si bola plocha ako letisko ako tu niektore tak pochopim, ze viac nechce dat ale tebe??
niekedy sa mi ide rozum zastavit :)) uff, no skoda, ze si nedala aspon konzultacku u cervena, lebo on rad robi velke prsia:-)

mravcadlo1

baby kuknite mi do galerky na posledné foto myslíte že by išlo nejak tu kožu nadvihnúť takým to štýlom ako som to povytiahla. Inak by to bolo super že?

Elissa

Baby,

prosim Vas, neviete ako je na tom teraz Trska s terminami? Ide mi hlavne o konzultaciu, najskor mozem az v aprili, tak neviem ci nie je skoro alebo neskoro, ak sa mu ozvem uz teraz koncom februara. Opku aj tak budem riesit az na jesen.

mravcadlo1

kim
no mne ani jeden nenavrhoval anatómy takže ja som len riešila ml a ona jediná nemala problém s 500 všade na mna gúlali očami že to je moc a to som bola u Otčenáša a ešte aj v Brne.