Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mishka181

M.i.r.u.s6

dakujem, aj ja si to myslím, osobne by som prijala aj vačšie, no nechala som si poradit, doktor mi povedal, že som trošku limitovaná vzdialenostou medzi dvorcom a dolnou prsnou ryhou...ale že sa pokusi dat tam, čo to dá :)
som toho názoru, že radšej nech je to pekné aj ked menšie, ako by to malo byt ,,divne" :)
Tebe ako vkladali implantát, cez čo???
Mne bude vkladat cez dvorec, ale čo som videla foto, tak jazva tam nebude skoro vobec viditelná...

M.i.r.u.s6

mishka
ahoj moja kazda by brala vacsie ale doki ti da len take ake ti vojdu musime si nechat poradit ja mam 375 take prirodzene budu :))ako po tom ake som mala teda skoro ziadne tak pekne:))

mishka181

ahojte baby :)
som v tejto diskusii nová, konečne som sa odhodlala na operáciu, termín mám na 3.4.2013..tak sa velmi teším :)
idem k MUDr. Fábrymu, počula som na neho len samé dobré ohlasy a aj na stretnutí bol velmi príjemný ...aké sú vaše skusenosti s ním?? Na konzultácii sme sa bavili o velkosti implantátot 350 - 370 ml...teraz však rozmýšlam, či to nebude málo vzhladom na moju výšku...mám 173 cm a ked už prsia, tak chcem, aby boli viditelné :) ktorá z vás si dala takuto velkost?? spokojnost? :) dakujem za reakcie...

M.i.r.u.s6

jahodka
dik moja ani moje v mikine nem vidno ale ja mam 375 takze tak ale ja sa tesim ked uz budem podprdy vies hned to bude ine

M.i.r.u.s6

jahodka
dik moja ani moje v mikine nem vidno ale ja mam 375 takze tak ale ja sa tesim ked uz budem podprdy vies hned to bude ine

M.i.r.u.s6

jahodka

jahodka1584

Nela 7,
ničoho sa neboj, každá z nás tým prešla a každá to prežila :D, no a pre krásu sa trpí, musíš uznať, že je to veľký zásah do organizmu. Ale ako hovorím, dnes je mi už omnoho lepšie, už som dnes vstala sama z postele, celý deň som bez tabletiek od bolesti a skoro celý deň som prespala, takže fakt veľký rozdiel oproti včerajšku...
Ja som z Ružomberka, ale žijem v zahraničí...

M.i.r.u.s6

jahodka
ano ale aj to ze som chodila ako v kazajke:)) ale uz to preslo

wow tak nato ze si chcela prirodzene tak ti dost dal tesim sa na piatok snad aj foto bude:))

jahodka1584

Mirus, no to ti verím, to je z tej jednej polohy, tá bolesť chrbta.

Mám mentory anat. VP 430 ml., ja som chcela čo najpriirodzenejší efekt, tak dúfam, že sa to podarilo. V piatok idem na kontrolu, tak si ich uvidím konečne...