Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoe23

ewel007

čitala som to tu dnes a poviem ti len ze ti drzim silno palce, aby ste to nejak s dokim vyriešili, velka škoda, ze to nedopadlo podla tvojich predstav...a je divne, ze ti nagory ani len nespomenul, lebo to by mal!
Držkaj sa :)

Monitaaa

ďakujem baby, presne to som chcela počuť, ste ma v tom utvrdili, ja som tiež stála remingtonka, na vlasy mam od nich vsetko, len ma nejako na oko zlakala ta rowenta, ale hned som z toho vytriezvela. remingtonky su proste nezničitelne a kvalitne. Len si musim vybrat ktoru verziu.

olivka21

Ewel
Neviem ako je to u mladeka,ale u cervena je to tak,ze zabalee implanaty mas ese pred opkou pri see na izbe,aby si si mohla kuknut cisli. A spolh si mnou ich sestricky viezli na salu,cize som vedela,co ide do mna vlozit. U mladeka je to ako? Lebo implanty si sama objednavam meiac pred opkou v siklienke,oni ich poslu v den opky na kliniku a tam mi icb dalu do ruky pri prichode.

silia

v girl

Ahoj, môžem sa ťa opýtať akú značku a profil máš? možno si to tu už písala, len to neviem nájsť. Ja len, že aj mňa čakajú 390 ml :-) ďakujeem

gabbyy

Baby rozopinali ste si po opke pooperacnu podprdu ? Bojim sa rozopnut podprdu ale rada by som si ich uz okukala :-)

zoe23

Monitaaa

ja mam sice Remington S1031 Sleek and Curl ale je super, remingtonky su dobre, aj sesternica ma uz druhu remingtonku a je spokojna...
Mama ma Rowentu ale ja by som ju nechcela :D a to ani nebola lacna

rita149

Monitaaa
Ja mám Remington a som spokojná uz ju mám dlho , vlády krásne vyzehli pár tahmi a su leskle pevne a to si nedávam ani nic pred zehlenim.

rita149

Ewel

Ja stále na teba myslím, je mi to ľúto.ked čítam ze sestricka ti povedala dnes prišli tvoje implantaty 700 ml a 705 Nagory mal odkiaľ teda ked ich mal hneď poruke? Je to take divne.

zoe23

0705bubu a matilda1

Cauko, prosim vas neviete mi povedat ktore implose vam dal Trška:

Implantáty s povrchom z mikropolyuretánovej peny alebo Implantáty s textúrou plnené silikónovým gelom?

pytam sa, lebo pri rovnakych ml maju rozdielne rozmery, tak teraz neviem podla čoho sa mam riadit...
A inač veeeelmi pekné prska vám ten Trška urobil :)

Monitaaa

baby prosim vas, otazka uplne mimo temu, ale tie čo si zehlite vlasy... Rowenta respectissim liss, alebo remington keratin therapy pro, pripadne ina alternativa? s čim ste max spokojne