Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

kocky mohli by ste mi tu niektora poradit?Nemozem sa na nete dopatrat k tym projekciam ktore spominate.Lebo ja som si myslela do teraz ze existuje len co sa tyka profilov tie tri:nizky,stredny a vysoky,a extra vysoky.
Mam take A-cka a chcem nieco medzi 3-4-ky,to si mam potom ake ml vybrat?Asi tych 450 bude malo? or??

ewel007

Angie

Presne tak zlatko,ako si napisala.
doki vravel ,nie ze nevosli ale ze isli do vysky ci tak neak,no ved uvidim co mi povie ked pojdem na stehy.

angie77

hmmmm ja si tiež nemyslím, že tie čo teraz idete k mládekovi máte začať robiť paniku:)

len sme diskutovali a rozmýšlali aj ako to mohlo byť, to bol len môj dojem z toho celého,ale nikde nie je napísané že to tak bolo, len ja som rozmýšlala nahlas, kedže ewelka chcela vediet naš názor :)

takže držme sa faktov a tie nemáme, kým si to ewelka nevydiskutuje, tak dovtedy to je tak že sa jej tam jednoducho nevošli.

ewel007

V girl

Ved to,ja viem ze je to este kratko ale vidim ake su siroke a tiez si myslim ze bude problem s podprdou kvoli tomu ze budu tlacit na bokoch a ns vacsej mi bude zase zly,velky kosik..su ploske a siroke..tir ES by boli presne pre mna :-) mozno sa s dokim dohodneme,viem ako mu zalezi na jeho mene,dava si na vsetkom zalezat,odporucam ho znamim,dalsia kamoska caka kedy moze prist ake ich mam lebo chce ist k nemu,kedze som jej povedala ze tam idem uz druhykrat.Nerada by som sa s dokim nezhodla,chystala som sa k nemu aj na laser kysku,a znama na neake zakroky..

ewel007

Angie

Samozrejme ze zlava ma potesila ale naozaj mi doki nespominal nagory,aj v zmluve mam ES,viem ze maju na klinike rozne velkosti,ze by aj tieto 705..
Ja som bola taka rada,no mrzi ma to,Mladek je naozaj odbornik,mozno to tu rozoberam zbytocne,chcela som 700 tak mam.

v girl

ewelka
preco by si vyzerala ako krava!!! si nespokojna a kazda jedna by bola...mne odporucil tiez ES a tak isto by mi dal nagor do sirky? ved teraz mam strasne siroke a ploske...mne sa pacia tieto,,ale reopku chcem urcite inu a urcite nie do sirky lebo podprsenky sa tazko zhanaju aj na mna kedze ma tlacia na bokoch..my ta uplne chapeme.ja ked k nemu pojdem poviem mu,ze chcem to za co si zaplatim,lebo toto je strasne sklamanie pre zenu co chce prska

ewel007

V girl

Moja ked odpuchnu je to minimalny rozdiel a vyskou mi pridu ako tie 500ml,idu dost do sirky..
Nemam ani chut to riesit,ani som to tu nemala pisat,lebo niekto si to moze brat osobne a ja tu ziadnu paniku sirit nechcem,len som chcela vediet co si o tom myslite..

ewel007

Matka

Ja mu tu nechcem robit zle meno,nemas preco panikarit,mozno si myslel ze chcem za kazdu cenu 700 a nesedeli ES tak dal nagor 705, ja som doteraz nemala ziadny problem s dr Mladekom,vzdy som bola spokojna,len som to sem pisla ci ste mali niektore aj vy takuto skusenost..ze som s tymto neratala a teda pojdem asi na dalsiu opku casom..
Radsej nepisem uz nic lebo este ja tu budem vyzerat ako krava.