Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matka872

Uz neviem co si mam o tom mysliet.Angie77 to si dobre napisala s tymi implantatmi ze museli ich objednavat,kedze to neni bezne pouzivana velkost.
Tie co este len ideme k Mladekovi?Hej,pokial mi netreba nic skusat tak si to hadam nedovoli,myslim velkosti menit.
Normalne mi zacina klesat dovera k dokimu :-(

v girl

leus,angie
pri opke sa pouziva sizer kt. skusa aka velkost je vhodna ;-)

ewelka
moooja pockaj este nech ti odpuchnu prska a potom uvidis...urcite to chod riesit s dokim

leus

ewel
mne to cele to akoze "skusime na operacke ci budu sediet a ak nie, dame druhe " pride divne...to on vybere sterilne implose vlozi a vylozi a da druhe? A co spravi s tymi , co akoze nesedia? Ved to neni zadarmo a nesterilne uz nemoze pouzit , co ich akoze vyhodi? Ja tomu neverim ,ze to takto robia

angie77

baby inak čo ste písali, že pri opke niektorým skúšajú aj viaceré velkosti a tie použité čo nesedia sa vracajú späť, že prečo sa potom nemôžu použiť aj použité silikony, ked sú nepoškodené...ja si myslím, že tie čo sa posielajú na opku sú v takom obale ochrannom a operatér ich odtial vyberie až ked sa pre ne na 100% rozhodne, čiže ich vyskúša aj s tým obalom, takže ich vracia nepoužité :) či? ja si myslím že je to tak nejak

angie77

ewel007

veď to, že tie 705ml Nagor sa určite len tak nepovalovali na klinike,nie je to bežná velkost takže boli objednané priamo pre Teba...takže to je to čo nechápem, že Ti to nepovedal..no a ešte ked spomínaš aj tú zľavu,možno bola vdaka tomu že si dosatala jeho zmluvnú značku..ewelka, ja neviem,musíš si to vydiskutovať s ním a nebáť sa...

jahodka1584

Nela,
to ti verím, že si sklamaná, ale určite by to bolo pre teba potom nepríjemné, ja som si včera kýchla a som myslela, že ma roztrhne. Ruky ma bolia pod pazuchami a triceps ako pri silnej svalovke :D. A písať dlho nevydrím...
Od bolesti si dávam Novalgin pol tabletky každé 4 hodiny...
Po prebudení u mňa to nebolo nič moc, lebo som mala strašnú zimnicu asi hodinu a triaslo so mnou ako keď elektrika kope. Ešte som bola síce v polospánku, ale už som to vnímala. Ale potom sa to dalo prežiť.

ewel007

Angie

Ja som dokiho na sale nevidela,iba ma nakreslil a potom ma uz vlastne uspal anesteziolog. Ako som bola na predoperacnych tak taka mila sestricka mi hovorila ze dnes nam prinesu vase implantaty ale mna to vobec nenapadlo sa spytat ze ci su ES ked sme boli s dokim zavazne dohodnuty. Vravel mi k tej vymene za nagory ze tie ES boli vysoke a ze nesedeli ci co ze ich nedal,ja som boola zaskocena tak som pocula asibkazde druhe slovo,a to mali tie 705 na klinike? Keby mi o tomto povedal na konzultacii tak by som urcite nesuhlasila kvoli rozmerom,ale nic nespominal,hovoril ze tie ES budu ok,nemyslim si ze boli tie ES na mne take zle,mozno sa dokimu nepozdavali ak ich ozaj skusal ale mozno to bolo to co prave ja som chcels preto som si ich vybrala a podstupila to vsetko znovu..dostala som aj zlavu,ale boze ja som chcela tie ES

angie77

ewel007

a tebe ich pred opkou napr. na operačke neukazoval že ich má nachystané? myslím tie ES? no jedine by som skúsila ešte zavolať do silikei či ako sa to volá:) či vôbec také implantáty posielali..či to je blbý nápad?