Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

angii77
no vidis a riesila sa tu hlavne ewel kedze je dost sklamana a rozcarovana ze co a ako dopadla
tu kavu si mohla aj mne:)

angie77

ježišmária baby!!! to čo ste tu za posledné dni popísali? niekedy tu ani neťuknete a teraz v jeden deň aj 6 strán, no idem sa prelúskať čo ste tu toľko riešili :)))) ešte že som si spravila kafé, aspoň mám čo čítať, som zvedavá ako sa majú nové ceckane ewelka a gaby :)

M.i.r.u.s6

vierka
jaj 3 pekne ja mam 2 tak do pondelka to sa da a budes vediet ved u neho nie su dlhe cakacie doby tak ak u neho tak ak ces cim skor tak u neho to sa da

Nela7

jahodka1584

drzkaj sa moja, neboj bude dobre!...mna to malo cakat tento pondelok no ochorela som, tak sa mi to odklada, neviem na kedy :// ach, boze ja uz som mala vsetko naplanovane, aj vdaka tomuto foru so mna stresy opadli trosku a teraz toto :-( no co uz zdravie jelen jedno :-( ...ake to bolo po prebudeni?Velka bolest?a vcera??dnes vravis na nic :( davas si aj nieco od bolesti??...prajem skore uzdravenie

Nela7

Mery NR

a ako dlho si uz po opke??si spokojna??...no ja si vibracny pas neviem vynachvalit, sice pomocou neho neschudnes, ale krasne mi spevnil stehna a aj zadocek....len ku tej cene 30 e ja som si prvy taky kupila vv tescu a ten bol na h...! vobec nepomahala a to trasenie ma dokonca bolelo, a este sa mi aj prehrieval...teraz mam ten slender shaper, je sice draksi stoji okolo 80 e aspon mna tak vysiel ale je super, aj celulitida mi krasne mizne len musis pouzivat aj gel!...preto som sa pytala ze kedy po opke ho mozem znovu pouzivat, dufam ze co najskvor! :-))

M.i.r.u.s6

vierka
ved tak zistis budes mudrejsia ty uz mas aj deti?? potom daj vediet co a ako som zvedava a co kde teba to viac taha ci laka?

v.e.r.k.a

mirus
ja chcem anatomicke nie gulate tak mi navrhla mentor CPG 332 ale valdman s mentorami nerobi tak som zvedava.