Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

jahodka1584
jaj moja mne prvy cca 3a pol dna pomahali deti vstavat vies takpovediac som v polosede sedela na sedacke a tak ma za chrbat chytila a pomohli nedvihnut moja viem ako sa citis musis to vydrzat uz zajtra bude lepsie:)))ja som naprv pravu ruku od zaciatku mala viac v poho a aj teraz je to tak ze lava este nem celkom ok

jahodka1584

Nela,
operáciu som mala v stredu....Štvrtok som zvládla v pohode aj cestu domov, ale dnes mi je na nič, nemôžem si nájsť nejakú pohodlnú polohu a podprda mi strašne tlačí na rany. Takže dnes nič moc. Ale dúfam, že zajtra už bude lepšie.

M.i.r.u.s6

Majka1910
joj neviem to nejak najst ale podla toho mam stredny
som rada ze sa mas fajn:)
vies co trocha ked viac pracujem tak citim viac a neviem obcas take ako zvlastny pocit ale to asi tym ze je tam este opuch a tym citim take vies ako pozerala som a okom nevidno zeby bol opuchnuty ako som ti vravela obcas som riadny stresmen:)

Rozalka

Ewelka,Mery NR

dobre ti to napísala Mery, ukludni sa, pospi, nemysli na toto tu, hraj sa s malým ked je doma.. a vždy mysli na to, že kolké majú aké komplikácie, kolko peňazí vyhodia aby to len tak tak dali dokopy, svet sa nezruti len preto že ich máš skoro rovnaké aké si mala... Zlatko, len neplač ani sa zbytočne nestresuj...