Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Nelka

No neni dobre aby si mala kasel lebo po opke je to katastrofa sby si kaslala,je to bolestive,ja som mala nadchu ale fakt ze uplne minimalnu ako mi odznela choroba,mala som horucku tak som zostala na klinike o den viac,bolo to lepsir,lebo vsetky tie najvacsie bolesti som si odtrpela tam,a doma by som len stresovala kebt mi neako vystupi teplota.. ked sa citis ok,nebudes kaslat a aj nadchu budes mat pod kontrolou,tak do toho chod ak sa bude dat,ale ak nebudes fit neriskuj.drzim palce :-)

Nela7

Mery NR

ahojky no mne vibracny pas zabera, ja som s nim spokojna, ale myslim ze plosina je isto lepsia...ty uz mas silikony??ak hey ako dlho??...mna to este len caka v pondelok ://

Nela7

jahodka1584

ahojky citam ze si cerstvo po opke??kedy si mala v utorok??...kedze mam operaciu v pondelok tak by som sa ta chcela spytat ako sa citis??ako to vsetko vlastne po opke je...ja mam mat tiez Nagory 420 ml stredny profil...drzim palce nech si coskoro ok! :-))

ewel007

Dakujem baby velmi za kazdy jeden nazor,mozno ked sa usadia budu pekne,ale neni to ta velkost,ktoru som chcela,tak na co som do toho potom isla a uspokojovat sa,ze su dobre,ked to neni ani na druhykrat tak,a to nehovorim uz ani o bolestiach a peniazoch..
Chcem napisat dokimu mail,nechcem aby si myslel,ze vymyslam stale co si,len ja som fakt nespokojna,ci sme sa zle pochopili neviem,ale myslim,ze vedel co chcem,mal mi tam nechat tie ES mne by sa urcite pacili,to je moja predstava plne prsia vsade a silikon look..ta projekcia a to ze su take vysoke by mi to tam vyplnilo co mi chyba aj na druhyktrat..

Nela7

gabbyy

Ahoj no ja som mala teplotu len 1 den, vcera uz nie ale som nasoplena, a ked ma u nas interny lekar videl, tak mi povedal ze ma ziaden naestezilog neuspi, ze on mi teda predoperacne teraz ani nespravi...ale ked som si volala do Levic na kliniku lekar mi povedal ze sa mam liecit aa ak mi to prejde, tak mi v pondelok spravia u nich predoperacne a zoperuju ma...horucky uz nemam, ale soplim aj ked uz menej, no co ma trapi je kasel...aj ty si kaslala??...citim sa uz teraz ok je to len blba nadcha podla mna!...innak ty si kvoli horuckam bola o noc dlksie??...ako sa teraz citis po opke??ako tak citam neni si spokojna s implosmi :-(( to mi je luto ale snad ked sa zahojis budu sa ti prska pacit...ty si uz bola na 2 opke teraz??

Monitaaa

ewel
drzim prsty, nech to dobre dopadne, možno to ešte povoli, podla mna budu určite krasne aj tak. Ale tiez je mi luto, ze nemas to čo chces po tolkych peniazoch, bolesti a tiez to človeka na dlhsie vyradi :( Určite mu povedz už teraz o tom, že sa ti to nepozdava a ked aj o 3 mesiace budes mať tento pocit tak by som to tiez určite riesila reklamaciou, ved v pl. chir. ide o milimetre a on ti zmenil centimetre, tam by bol rozdiel určite viditelny