Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

AB101112AB

VeVerka 11 dakujem za info. Dufam ze budem aj spokojna ze nebude jeden hore druhy dole mensi a vačši. Uz teraz som kludnejsia. Dakujem

henka88

Luccia
ahoj, mne môj dr. povedal, že až po 6 týždňoch môžem (sauna, solárium). Preto, aby sa tie prsia ešte príliš neprehrievali, tak neviem či je sauna dobrý nápad. Uvidíš, čo ti povie tvoj. Však prípadne nepôjdeš do sauny, a z termálneho budeš hore vytrčená, však nech každý vidí, aké máš super prsia :D

Luccia

Kocky, mam otazocku.
4 tyzdne a 4 dni po opke mozem ist na chvilu do sauny? A termalny bazen? Jazvy su tenke ciarky, zhojene, ale este samozrejme cervene a trochu vystupene. Mame s muzom wellness vikend uz dlho naplanovany na buduci vikend, takze ma to samozrejme laka, ale nechcem nieco pokazit. Pisala som aj doktorovi, tak uvidim, ale zaujima ma aj vas nazor, pripadne skusenost.

henka88

Foxi
ahoj, napíšem ti aj ja moju skúsenosť a podporu. Ja som túžila veľmi po prsiach, keďže svoje som žiadne nemala a vedela som aj, že si ich dám spraviť, či by sa to niekomu páčilo alebo nie :) Priateľ ale samozrejme nebol proti, hoci sa bál, že budú umelé alebo že to budú bomby. Pri tom silikónové prsia, keď si vyberieš správnu veľkosť a tvar, tak vedia byť dokonalé a na nerozoznanie od prirodzených. Ja som si zvolila podľa mňa presne na mňa ako uliaté, taký zlatý stred, mám teraz trojky. :) Ono tie prvé týždne vidno že to je nejaká umelá halda, ale ako sa to začne usadzáť, tak sa z nich stávajú krásne prsia, do ktorých sa zamiluješ :) a určite nielen ty. Ja som tri mesiace po a už si aj ja sama poviem, že by som nerozoznala :D či sú umelé alebo prirodzené. A to ešte nemajú ukončený proces usadzánia. Ale ešte ich nemám veľmi pohyblivé ani makkučké, najmä pravé prso mám stále tuhšie, ale ako písali baby, to môže trvať oveľa dlhšie. Tvoj priateľ bude určite spokojný, vidím to na svojom, aj na skúsenostiach iných báb. Budeš mať určite krásne prsia. Ja som veľmi rada, že som do toho šla, hoci tie chvíle boli pre mňa dosť ťažké, ani nie bolesť, ale tá imobilnosť a trpezlivosť to celé vydžať. Ja som totiž veľmi netrpezlivá. Ale teraz sa už vytešujem a hor sa na pláže :D Čo sa týka práce, ja som bola 2 týždne doma, nemám náročnú prácu, ale aj tak som potom musela byť veľmi opatrná, lebo sa mi inak ani nedalo :) Odporúča sa min. tých 10 dní kľud. Človek má aj dosť veľké problémy otvárať dvere, napr. mne to ostalo dodnes, ale to preto lebo máme ťažké dvere v práci, tak otváram oboma rukami. :) Prajem ti, aby ti to všetko vyšlo!

henulka33

Sandritta

Ďakujem, odtrpela som si naozaj dosť, prsia sú ešte dosť tvrdé, jeden deň bolí jedno, druhý deň druhé :) ináč v deň zákroku som dostala aj menštruáciu, tak určite aj preto som bola troska...ale ako vravíš, už to bude iba lepšie a neviem sa dočkať keď si kúpim pekné podprsenky, ktoré nemusia byť vystužené :))))

Luccia

Baby co chcete prezerat fotky v galerii:

funguje to tak, ze musite poslat fotku svojich prs na adresu galeria@zoznam.sk a uviest svoj nick a administratorka - velmi mila a ochotna baba vam na oplatku posle postup a hesla s pristupom do galerie. Potom si budete moct prezerat fotky vsetkych ostatnych bab a tiez mozno casom rovnakym postupom cez admisistratorku pridat nejake svoje nove.

Luccia

Foxi, ahoj

som necele 4 tyzden po opke, takze este relativne skoro, ale poviem ti, ze nic nelutujem, je to uzasny pocit splnit si sen. K tvojim otazkam: je mila podpora priatela, ze ta berie a miluje aka si, ale ta zaroven podporuje v zmene, ak ju budes chciet. Toto je podla mna klucove - ze chces prsia kvoli sebe, vlastnemu pocitu spokojnosti, sebavedomia a to ze sa aj on v zavere potesi je len bonus. Moj manzel bol na tom podobne, velmi zdrzanlivo az pochybovacne sa k tomu staval, bal sa o mna, no a teraz? Je snad este spokojnejsi ako ja, aj ked to sa uz zrejme neda :-)) Doslova vravi, ze mu vymenili zenu, neskutocne sa mu to paci a intenzivne sa s novou kraskou zoznamuje :-) co ti budem hovorit. Prsia su este pevne na dotyk, nie prirodzene makkucke a prelievavie v dlaniach, ale to casom pride. Vcera mi povedal, ze v zivote nevidel krajsie prsia, no uznaj - co moze byt lepsie?!
Co sa tyka pohyblivosti a navratu k aktivite po opke - presne ako pise Sandritta, je to individualne. Ja napriklad uplne skvele znasam bolest, lieky na bolest som brala len asi 3 dni, aj to len obcas. Po prvom tyzdni doma som isla do roboty (vlastna firma, office, notebook), takze nic fyzicky namahave. Je pre mna utrpenie byt bez behu a intenzivneho sportu, lebo pred opkou som denne behala 10km a popri tom bola aj v posilke. Na beh mozem teraz iba mysliet :-) este aspon 3-4 tyzdne. Ale s cvicenim som uz opatrne zacala - nohy, brucho, izolovane cviky bez prsnych svalov, pod vedenim trenera. Prsia su kazdym dnom krajsie, jazvy su male a v pohode. Tak uvidime ako to bude dalej. Co sa tyka doktorov, najlepsie bude prejst si spatne diskusiu, hned narazis na nejake mena. Mna operoval v BA doktor Racz.
Kludne sa pytaj, mne toto forum tiez velmi pomohlo, chcem to splatit spat :-)