Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Dakujem baby velmi za kazdy jeden nazor,mozno ked sa usadia budu pekne,ale neni to ta velkost,ktoru som chcela,tak na co som do toho potom isla a uspokojovat sa,ze su dobre,ked to neni ani na druhykrat tak,a to nehovorim uz ani o bolestiach a peniazoch..
Chcem napisat dokimu mail,nechcem aby si myslel,ze vymyslam stale co si,len ja som fakt nespokojna,ci sme sa zle pochopili neviem,ale myslim,ze vedel co chcem,mal mi tam nechat tie ES mne by sa urcite pacili,to je moja predstava plne prsia vsade a silikon look..ta projekcia a to ze su take vysoke by mi to tam vyplnilo co mi chyba aj na druhyktrat..

Nela7

gabbyy

Ahoj no ja som mala teplotu len 1 den, vcera uz nie ale som nasoplena, a ked ma u nas interny lekar videl, tak mi povedal ze ma ziaden naestezilog neuspi, ze on mi teda predoperacne teraz ani nespravi...ale ked som si volala do Levic na kliniku lekar mi povedal ze sa mam liecit aa ak mi to prejde, tak mi v pondelok spravia u nich predoperacne a zoperuju ma...horucky uz nemam, ale soplim aj ked uz menej, no co ma trapi je kasel...aj ty si kaslala??...citim sa uz teraz ok je to len blba nadcha podla mna!...innak ty si kvoli horuckam bola o noc dlksie??...ako sa teraz citis po opke??ako tak citam neni si spokojna s implosmi :-(( to mi je luto ale snad ked sa zahojis budu sa ti prska pacit...ty si uz bola na 2 opke teraz??

Monitaaa

ewel
drzim prsty, nech to dobre dopadne, možno to ešte povoli, podla mna budu určite krasne aj tak. Ale tiez je mi luto, ze nemas to čo chces po tolkych peniazoch, bolesti a tiez to človeka na dlhsie vyradi :( Určite mu povedz už teraz o tom, že sa ti to nepozdava a ked aj o 3 mesiace budes mať tento pocit tak by som to tiez určite riesila reklamaciou, ved v pl. chir. ide o milimetre a on ti zmenil centimetre, tam by bol rozdiel určite viditelny

ewel007

Mery Nr

Nemozem na doktora povedat krive slovo,bola som spokojna ako sme sa dohodli vsetko,ale toto bolo pre mna sklamanie,ze som dostala siroke a s minimalnym rozdielom v projekcii implose,ved kvoli tomu som do reopky neisla,a myslela som teda ze sme na nich beton dohodnute lebo sam povedal ze budu dobre,ze su sirkovo skoro rovnake ako co som mala mentory co mi vyhovovalo ale v projekci je dost rozdiel..a teda tiez som vcera na to myslela,ze preco mi nenavrhol aj iny variant keby nahodou tie ES neboli dobre..ale hovoril ze budu ok,tak sa dalej nic neriesilo..tieto nagory by sin si urcite nevybrala..

M.i.r.u.s6

ewwl
vobec nas tym neobtazujes presne ako si uz tu precitala kazdu by to nastvalo ked uz ides na reopku mas predstavu dohodnete sa a zrazu toto moja a tuto moznos ste vobec nerebrali ak by nahodou??

skoricka

ewel

nechapem to! Ved tolkokrat Ste spolu pisali co si nam tu spominala, ze ho stale otravujes. Ved Tvoja predstava mu uz mala byt davno jasna. Si pisala, ze ked Ti skusal tie ES tak ze to nedobre vyzeralo podla neho? Ale sak mozno Ty si presne toto chcela! Moja, drzim Ti palce! Ja neviem co by som robila, zufala by som urcite bola, ale uz by som sa na to vysrala! Uvidis ked sadnu, mozno to bude super vyzerat, podla mna aj vacsie budu, len Tebe sa mozno zda, ze ziaden rozdiel. Neboj sa, este nie je vidiet konecny vysladok...A nemusis davat foto, ked nechces, nutit Ta nemozeme, ani nebudeme :)

olivka21

Ewelka
rizhodne by si s mu mala ozvat! Ja z teb od sameho zaciatku citim obrovske sklamnie. ved tebe predsa islo o to,aby ti isli do vysky,tak preco ti to svojvolne zmenil? Ja osobne by som isla do reklamacie,ved teba operovali teraz len tak ,mi to pripada...zahrala si sa na masochistku,co sa nechala rezat,ale sama velmi dobre vies,ze pojdes na reopku! Moj nazor:podebatuj s nim ,pockaj kym sa usadia a ked neuvdis v zrkadle spokojnu ewelku,nech ti da kompromisny navrh!

ewel007

Tomaska

Dakujem milacik za krasne pismenka a ze si na mna myslela zlatko

Mirus

Vies moja ked mi uz teraz D podprda dobra aj tvar je rovnaky,neni to tam hore a ten objem co som chcela,tak ked zmizne opuch,bude to asi to co pred opkou..

Rozalka

Dakujem zlatko za nazor,ja fakt neviem,tak som sa tesila,doki bol zlaty,na vsetkom sa dohodli,vie ze som chcela velke prsia,poviem pravdu ze uz peniaze na dalsiu opku nemam,a zase to podstuput znovu,na co som teda teraz toto od zaciatku znovu druhykrat podstupila,ci riziko,ci rekonvalscencia,sice som dostala zlavu,ale chcela som na druhykrat svoje vysnivane implose a vellkost..
Nechcem Vas tu baby a tym otravovat stvrty den,ale fakt neviem co mam robit..

Mery NR

ewel007
na kontrole určite naznač dokymu svoje sklamanie, nech o tom vie, že spravil chybu. mal sa s tebou dopredu poradiť, mohol tušiť, že nastane taká situácia, že možno bude musieť dať iné, však nerobí prsia prvý krát..stálo to nemalé prachy.. a išla si na reopku kvôli tomu, že si chcela väčšie prsia na pohľad a máš také isté? to kde sme?? naštvalo by to každého..

Rozalka

Ewelka,

ani ja som tu to nechcela písať, ale tiež som mala od samého začiatku steba zlý pocit, netešíš sa, ešte nič a riešiš reopku... Ja osobne by som reklamovala, ked pôjdeš na kontrolu tak skús mu pekne povedať, že tvoja predstava bola iná, vysvetli tie rozmery a tak... mal by sa ktomu vyjadriť jasnejšie a ponúknúť ti nejakú možnosť !! Joj mojko, veľmi ti držím palce aby si bola nakoniec stoho všetkého šťastná, cmuky