Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jahodka1584

A inak mne dali antibiotiká na domov, lekárka mi odporučila vitamín E. A wobemzym, až po 3-4 týždnoch, aj vravela prečo, ale už som to zabudla :D...

Rozalka

Gabbyy

jaj tak sa len drž, keď tak skoro už lietaš späť, dávaj na seba pozor!
veľkosť 75D, C-čkové podprdy sú mi malé do šírky...

jahodka1584

Takže už mám chvalabohu po. Najhoršie po oke boli dve hodiny, mala som strašnú zimnicu a celá som sa neovládateľne triasla :D, ale že vraj je to normálne.Dnes som prišla domov aj cestu som zvládla, len mám dnes riadne slabé ruky ako pri poriadnej svalovke. Bolesti sa dajú zvládnuť, najhoršie je vstať z postele. Dúfam, že sa rýchlo zotavím. Inak mám mentory VP 430 ml...

Rozalka

Lilka

nie nechcem to veľmi preberať tu... nehovorím to nikomu..

podľa mňa choď ku Očenášovi, poznáš jeho prácu a pýtak zľavu... nevyjde ťa to o nič lacnejšie, veď len keď cestu budeš rátať na kontroly... tiež je veľmi nebezpečné len ísť na opku a nestretnúť sa s doktorkou...
alebo skús Mládeka, Nitra nie je ďaleko od Ba, a sama tu čítaš že je fakt dobrý

Majka1910

Mirus6
A doktorovi si nevolala alebo nepisala? Lebo ak sa tí zdá aj viac opuchnuta tá ľavá strana tak sa fakt radšej porad s doktorom..pre istotu