Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Lila
Mozem sa ta opytat, videla som ze mas Megan na facebooku v priateloch, nevies kolko ml ma ona momentalne? Cisto len pre zUjimavost sa pytam;)

Zuleko

Lila
EHP a HP Ti urobia to, ze budes mat prsia plnsie ale uzsie.Vysoky a extra vysoky sa dava ak chces mat tie prsia "kriciace". Stredny profil je skor prirodzenejsi, ale je pravda, ze skvor ti priblizi prsia ako vysoky.Zo stredny vsak nedosiahnes tu plnost ako pri HP a EHP.ja ked som sla na reopku , my sme pozerali rozne znacky.ale ja mam velmi uzky hrudnik a nemohla som mat siroke implose max.13,5. Mne to vsak aj vyhovovalo lebo ja som chcela hlavne objem a preto mi dal menej siroky implos ale vyssiu projekciu;)

lilabmw

ZUleko

a nebudem ich mat zase take hore roztahane ze na krku az gule a po bokoch ziadny objem?Ja neviem uz som z toho magor z tych velkosti no asi budem musiet mat tie Mentory nakoniec alebo nagory tie niesu take siroke.A to by vadilo kebyze trcali Sarkovej tiez tusim trcia na bokoch lebo ona ma stredny profil.A bojim sa ze ked dame ultra HP tak tu medzeru nezuzime lebo ich chcem mat viac pri sebe nemyslis ze stredny by bol mozno lepsi lenze tiesu zase moc siroke no neviem musim sa s nou este pobavit len je to dost komplikovane nakolko je z Kosic a vsetko budeme po telefone riesit nakolko to mam 400km na konzultacku nehrozi asi ist uz rovno na opku asi.NO bude najlepsie ked si nachysta viacero variant pri opke a uvidi sa potom ale to uz predbieham vsetky udalosti az pondelok sa uvidi ci pojdem teraz alebo neskor.

lilabmw

ZUleko

a nebudem ich mat zase take hore roztahane ze na krku az gule a po bokoch ziadny objem?Ja neviem uz som z toho magor z tych velkosti no asi budem musiet mat tie Mentory nakoniec alebo nagory tie niesu take siroke.A to by vadilo kebyze trcali Sarkovej tiez tusim trcia na bokoch lebo ona ma stredny profil.A bojim sa ze ked dame ultra HP tak tu medzeru nezuzime lebo ich chcem mat viac pri sebe nemyslis ze stredny by bol mozno lepsi lenze tiesu zase moc siroke no neviem musim sa s nou este pobavit len je to dost komplikovane nakolko je z Kosic a vsetko budeme po telefone riesit nakolko to mam 400km na konzultacku nehrozi asi ist uz rovno na opku asi.NO bude najlepsie ked si nachysta viacero variant pri opke a uvidi sa potom ale to uz predbieham vsetky udalosti az pondelok sa uvidi ci pojdem teraz alebo neskor.

Zuleko

Lila
Presne to to znamena, ze nemozes mat implose velmi siroke.A ze budes mat skvor tie ktore maju vyssiu projekciu a idu viac do predu nez do sirky.Ja mam prave preto tie nagory lebo nie su az take siroke, mam uzky hrudnik a ak by mi dali vacsie trcali by mi z bokov.

M.i.r.u.s6

lilabwm
kazda by brala viac ale dr vie co a ako ti vojde a ake ti moze dat mne ake navrhol ze 375 okr take mam uz maju skusenosti tak som si nechala poradit

lilabmw

baby prosim

Dr.som posielala fotky a ona povedala ze uvidi ze co spravime ake dame ze mam malo miesta do sirky hrudnika.Co to znamena zemi nemoze dat sirsie implose ci co?

M.i.r.u.s6

silia
tak ako ja profil neviem ved 390 to budes mat pekne prirodzene videla si foto ja mam 375 a jazvy mam neviem to odborne ale pod prsiami dnes je to presne 3tt tak asi spravim foto a poslem