Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Monitaaa

kolko novych ceckan!
ewel
gratulujemm k novym mega prsiam, teraz tu budete so zuleko kralovat, podla mna budete mat podobne prsia, hoci mas sirsie, ale tak mas aj sirsi hrudnik. tesim sa strasne na fotky! nemusis sa bat, ze budu male, ved mas v jednej cici viac ml ako ja v dvoch :D
lilabmw
takze budes dalsia megaprsatica? obdivujem vas baby ako si idete za svojim, ja som sa konečne rozhybala, zhodila pooperačne kila.
Keby bola nejaka suťaž, o najkrajšiu galerku na svete, určite by ju ta nasa vyhrala :D :D :D :D
Baby inač neviete čo je s eelle? nechodi tu už, ma to v poriadku? na jej prsia som bola zvedava, kedze mala mať tiez vacsiu modelaciu

Monitaaa

kolko novych ceckan!
ewel
gratulujemm k novym mega prsiam, teraz tu budete so zuleko kralovat, podla mna budete mat podobne prsia, hoci mas sirsie, ale tak mas aj sirsi hrudnik. tesim sa strasne na fotky! nemusis sa bat, ze budu male, ved mas v jednej cici viac ml ako ja v dvoch :D
lilabmw
takze budes dalsia megaprsatica? obdivujem vas baby ako si idete za svojim, ja som sa konečne rozhybala, zhodila pooperačne kila.
Keby bola nejaka suťaž, o najkrajšiu galerku na svete, určite by ju ta nasa vyhrala :D :D :D :D
Baby inač neviete čo je s eelle? nechodi tu už, ma to v poriadku? na jej prsia som bola zvedava, kedze mala mať tiez vacsiu modelaciu

silia

M.i.r.u.s6

Ahoj, môžem sa ťa opýtať aký profil máš? ja som sa nakoniec dohodla s dokym na tých 390, ale na ES tých nových stredný extra vysoký profil, keďže sú trošičku väčšie ako nagory. som trochu sklamaná z tej veľkosti, do väčších ísť nechcel :( čo už..a ešte jedna otázočka, kde máš jazvičky? pozerala som fotky a prsíčka vyzerajú pekne, tak prirodzene a žiadne jazvy :)

Zuleko

Ewel
A velke ich budes mat urcite a na 100% vacsie ako ja tak sa neboj:)

Ja uz nekukam nic;) neplanujem ist na dalsiu opku;))))

Rozalka

Zuleko

mám to, nájdi nagor produck catalogue, na str. 9, tam je značka GFX-EHP, mne ukazuje str. 9 ale tam ked listuješ ukazuje 16str... niekde tam nájdeš!

lilabmw

ewellka

tazko povedat na kazdej to inak ukaze ale sak mas velkostne väcsie ako zuleko aj rozmerovo tak by mali byt väcsie som zvedava teda strasne na fotky ako budu vyzerat nezabudaj ze si teraz obviazana a stiahnuta ked to das dole vsetko a usadia sa budu uplne ine tak nestresuj aj tak to budu megone :-)