Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Zuleko

idem sa na to pozrieť, tak ja som čo videla, lebo ani mne nešlo do hlavy, že ty si išla do max a ewel dali nagor 705 ..

ewel007

Zuleko

Hej to ze su dost siroke aj rebra ma dost bolia.ano pamatam si ju ale ved to je ta ceska playmate nie? Ona ma neakych 45kg.
No ked som si ich videla vyzeraju mi ako tie 500ml len su teda sirsie,ale som sa potesila tej znacke Nagor,asi to nebudu take bomby ako tvoje,ale s opkami som uz skoncila :-))

quixx

dakujem gabby tak sa tych 450 nemusim bat. Rozmerovo sme skoro rovnako pod prsiami. Budem sa tesit na foto.

Rozalka
ten prehlad je len koli tomu, ze mam v exceli spravenu tabulku s filtrom, aby sa mi to jednoduchsie hladalo, ked niektorej sa doplnia fotky. Trosku som sa pohrala, ked deti spali :-). Viem si vyhldat podla doktorov, nickov atd. A inac najviac je bab v galerke od Cervena skoro 100.

Zuleko

Ewel
Ja som vobec netusila, ze su aj 705ml nagory, bolo mi povedane max 620ml.Dost mas ich inak siroke ja mam s tymito 13,5 a 6,6.Tych 14,6 si neviem predstavit, som zvedava na foto.Ja som videla jednu na omlazeni so 695 a ta mala brutalne ich velke ale bola aj strasne chuda, myslim, ze som davnejsie davala aj jej foto tu. A ako sa ti zdaju zatial prska?

ewel007

Zuleko a lilka

Dakujem zlaticka :-)
No ja som chcela aby sli dopredu ako objem,nie sirku,je tam rozdiel 0,7 medzi ES a Nagormi co som dostala,ale som sa aj potesila ze mi dal doki nagor,lebo mentori sa mi vlnili a ES sa vraj este viac vlnia co som citala a pocula,takco myslite bude to rozdiel? Mala som tie 500ml a mali 13,2x5,4 a tieo 705ml maju 14,6x6,4.. videla som hednu na omlazeni s tymito implosmi ale neviem aky mala zaklad.

Gabbyy

Tak zlatko dnes oki,len tie dva dni boli zle teraz sa citim ako tri tyzdne po prvej opke,aj dreny dnes sli von,dostala som rano flektor tak tak..citam ze tebe sa to da tiez vydrzkat tak som rada :-)

lilabmw

babule mam dalsie info ohladne ES druha dr. resppektive druhy co nechce davat ES lebo ze nema dobre skusenosti s nimi tak ja neviem.Ale ewellka mozno bud aj rada ze nemas ES a zevraj uz maju mentory uz aj ultra high profile tak som zvedava ze si pozre tabulky .Som zvedava na tie velkosti a profily tak mozno by som sla aj do Mentorov uvidime, este povedala ze mozno nagory ale ze preferuje mentory ale je mi jasne ze kazdy preferuje to svoje.

Rozalka

Zuleko, Lilabmw

ja som našla riadne že majú aj väčšie veľkosti...majú aj 800ky... pozrite na stránke www.najkrajsieprsia.sk a tam sú brožúrky Nagor veľkostí... fakt sama som tomu neverila...