Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

mery

aj ja som sklamana no :-(cize uz ani v avelane nebude operovat ani Mediklinik?asi ma toho uz vela podla mna nemyslis si a nestihal sa stale premiestnovat

Mery NR

lilabmw
Očenáš už ani do Avelane nechodí :-( dozvedela som sa to len keď som sa chcela prihlásiť na ročnú kontrolu k nemu. veľká škoda, lebo teraz sa ani na kontrolu k nemu neviem dostať, ja do BB nemôžem..

lilabmw

misaaa
neboj sa moja on vie co robi ma dlhorocne skusenosti a uz nieco odoperoval daj na neho nebudes mohutna neboj ja mam 400ml a stratia sa na mne nic velke to neni.Fuha 3100 to je mrtne dost aj modelaciu ti bude robit?no ta klinika v BB je tusim dost draha v Puchove je lacnejsia tam tiez on operuje.

olivka21

Ewel
Chudatko,takto ta to zlomilo...to mozno aj preto,ze si bola stale chora....kazdy den bude lepsie a lepsie...neboj

misaaa

Lilabmw

dakujem Lila za odpoved.
cena je 3100 eur so vsetkym (imlose 390ml Arion, anatomicke)
Ja mam prsia "vykojene" dvoma detmi, pod prsiami 75cm, Nejako sa mi tych 390ml v ruke zdalo vela, neviem, som vyplasena, ci nebudem prilis mohutna potom v prsiach :)

Ty mas kolko ml?

Dr. Ocenas hovoril, ze mensie by mi neodporucal, ze by to nevyzeralo v mojom pripade dobre..... pomooooc, bojim, neviem :(

lilabmw

shilla

moja nemas vystupny list z kliniky tam by to malo byt uvedene nie?takze komplet aj s poprdou jedna noc na klinike narkoza opka 1580?predoperacne ti len krv brali ostatne vysetrenia si si inde robila?

lilabmw

misaaa
aku cenu budes mat?ale viem ze anatomy su drahsie s tym treba ratat ked su prska vykojene a nedaju sa dat ine.Ano u neho sa necaka to je super je nas tu viac co sme od neho a myslim ze mozem tvrdit za vsetky ze spokojnost s nim len uz v LV neoperuje co je skoda ale nevadi treba si za nim prist inam.

lilabmw

Nelka

som moc zvedava ako dopadnes ty mozno na zaklade teba sa rozhodnem potom.Ake budes mat implose?NO vies co nikde som o nom nic nenasla len na jednej stranke a tam bola jedna dobra recenzia a dve zle ze arogantny ci co neviem uz.Takze nepomozem ti ale hladala som vselimozne ooperuje inak aj v Lucenci na klinike okrem teraz Medikliniku.No ved prace ze bohvie kde je pravda ze ci rozviazal Dr. alebo oni s nim tazko povedat skor si myslim ze Dr. rozviazal neviem tazko povedat.Asi mi to sotva prezradia vies.A kedy mam reopku neviem este to je stale neiste u mne je to tak ze to moze byt aj zajtra alebo na konci roka :-) aj prvu opku som tak mala sa mi vyskytli prachy zavolala som na kliniku objednala sa a o 2 tyzdne operacia takze velmi rychly priebeh :-)

lilabmw

jahodka1584

no kedy sa chystam nezalezi az tak odo mna ale od penazi ked mi nieco vyjde tak v marci pojdem a ked nie tak az jesen alebo zima.Ake mas teraz svoje prska?Neboj dobre budu aj viac si mohla supnut keby slo :-) velke urcite nebudu povies si po 3 mesiacoch ze su akurat alebo by si aj väcsie brala tie velkosti su klamlive dost :-D
ja som vysoka 163cm potom aku chcem no co to da ale nie asi 600 mozno menej podla toho ake implose budu podla toho sa zvoli velkost ale ta Kacmarcikova robi len s Mentormi tak ju skusim zlomit na ine nakolko mentori su rozmerovo mensie idu viac do sirky mentory ale maju nizke projekcie oproti nagor a ES.