Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nela7

Nattasa

ahoj tesim sa s tebou ze si to takto bezproblemovo zvladla, a v kutiku duse aj ticho zavidim :-)) ale len v dobrom, tiez uz by som rada napisala tak ako aj ty!...ja sa okrem samotnej operacie obavam, ze budem potom dlho neschopna normalnych cinnosti...dopisujem diplomovku a taktiez nemozem byt dlho PN kvoli praci, kde kazdy den jazdim, takze tvoja info ze si po tyzdni soferovala ma velmi povzbudila! :-) ...ake mas velke implantaty??a ako je to z dvihanim ruk??co vsetko mozes a co nie??lebo kazda tu pise inak...

Nela7

lilabmw

ahojky, ty si teda tiez bola na prvej opke v Medikliniku v Leviciach ci len u doktora Ocenasa??...no ja mam termin 25.2. ...a mam z toho teraz strasne blby pocit ked sa zmenil lekar, nevies o niekom kto ma s tymto novym skusenosti??...mne povedali zevraj s nim rozviazali pracovny pomer a vraj maju ineho tiez dobreho odbornika, no neviem podla mna ked operuje v BB a aj v PU Levice uz nestihal alebo neviem preco, to je ich interna zalezitost ku ktorej sa mi asi tazko dostaneme...kedy mas reopku??

queen

jahodka1584
ty budeš moj človek, konečne niekto s anotomami mentor, tiež mi ich doktor odporučil. Ja idem 20.3. Mladekovi. Dokonca aj velkost budem mat asi podobnu ...

jahodka1584

Lilabmw, ja som uz zbalena od nedele, pretoze som vtedy priletela :). Tak dufam ze tie mentory su dobre, uvidime. Ja som aj ta chcela min 400, takze taky velky rozdiel to nebude. Ty sa kedy chystas na reopku?

bimbi

Ewelka, Gabbyy
Gratulujem vam uz to mate za sebou!!! Tesim sa s vami, skoro sa uzdravte :)
Mirus
Ja som mala po opke 94cm, po 2-3 mesiacoch 92.. A teraz skoro po roku po dlhej dobe som sa odmerala a 90cm :( takze rataj s tym ze este to nemas konecny stav..

lilabmw

jahodka1584

aj sa tesim uz co?Boze ja ked pojdem na reopku tak sa asi skor tesit budem :-)Neboj Mentory su trosku sirsie ale niesu rozmerovo väcsie Nagory a ES su väcsie ale znacka je to velmi dobra tak neboj super budu :-) drzim palce uz zbalena?

jahodka1584

Ahojte dievcata, zajtra mam operaciu. Uz sa tesiiiim. Dnes sme sa s doktorkou dohodli na mentoroch anat. 430ml dufam ze to nebude velaaa. Doktorka Simonova je super velmi mila vrelo odporucam.