Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

mamita

no nasere to neratala som s tym ze takto od hentade odide takto ma opka vyjde zbytocne o 400 eur viac ako by ma vysla tam lebo by bola uz druha u nich ale idem aj tak na konzultakcku k tomu novemu Cabanovi na tu kliniku a uvidi sa len necitala som moc dobre recenzie len tri som nasla a z toho dve zle tak neviem ale tak tam na kliniku by si Csendesa nejakeho zleho dr.nedal to viem urcite.Tak hodim asi dve konzultacky u Trsku a Cabana aj a potom sa rozhodnem ked to vyjde teda vsetko ako ma.A aj Nela tam ma ist 25.02 teraz tak som zvedava strane na vysledok a co povie aj podla toho sa zariadim

kvet11

lilabmw

Ja som bola tiež u Mládeka, v júli a auguste mávajú 25% zľavu na prsia tak ma opka vyšla o 300€ menej čiže som zaplatila 2550€ ak ti to nesúri a by si chcela isť k nemu tak počkaj do leta. Baby čo si tam dávajú robiť anatómi viem že platia bez zľavy cez 3100 - 3200€

lilabmw

matilda 1

no uz len cakam ci mi to vyjde finance a ked ano tak by som rada isla nato.Takze ty si platila 2560 bez predoperacnych ze?myslis ze v BA bude mat inu cenu?NO keby mal vyssiu tak by som sla do Prievidze a hotovo.A ty sa pochval kde su fotky ako sa citis videla si uz kocky? :-D

mamita

Lilabmw
Nemáš za čo..rado sa stalo..to s tým tvojím lekárom ma mrzí...asi by som bola riadne vykolajena keby sa mi to stalo

matilda1

lilabmw

a co sa deje lilka tvoj doki je prestahovany ci?chces ist ku Trskovi?on je zlaty mozem len odporucit ved aj mamita ti pisala.unho sa dlho necaka mna robil v Prievidzi sem chodi raz za mesiac na jednodnovu kliniku cize konzultacka a ked sa rozhodnes o mesiac ta kludne zoperuje.a je naozaj precizny suhlasim s mamitou a ty ides uz do toho?

mamita

Lilabmw
áno.. Ale na kontrolu chodím do prievidze lebo to mám bližšie.. V Ba som bola preto lebo som mala náročnejšiu opku

lilabmw

mamita

super dakujem krasne za odpoved si mi pomohla uz som mu napisala emaila a ked zajtra neodpise tak mu zajtra navecer brnknem a objednam konzultacku.