Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

kvet11

vies co uvidim ked budem mat teraz prachy tak cakam nebudem ale ked nie a budem musiet setrit tak si do leta rada pockam lebo budem musiet :-) a myslis ze aj teraz budu mat akciu?

matilda1

lilabmw

a ty si odkial?no ja som tolko platila teraz neviem ci v ba je to drahsie mozno ak by si chcela zostat noc navyse lebo v PD sa to neda piatok ta zoperuje sobota rano domov s drenmi a v pondelok na vyberanie ale to mi urobil iny chirurg.no dnes som si ich videla mam ich krasne moje bambulky urobila som aj nejake foto skusim poslat zajkovi ale nic moc lebo som sama doma a nemal ma kto cvaknut tak len tak narychlo som sa.tak ti drzim palce ale skus mu zavolat radsej lebo na mail som ja osobne dost dlho cakala.

lilabmw

mamita

no nasere to neratala som s tym ze takto od hentade odide takto ma opka vyjde zbytocne o 400 eur viac ako by ma vysla tam lebo by bola uz druha u nich ale idem aj tak na konzultakcku k tomu novemu Cabanovi na tu kliniku a uvidi sa len necitala som moc dobre recenzie len tri som nasla a z toho dve zle tak neviem ale tak tam na kliniku by si Csendesa nejakeho zleho dr.nedal to viem urcite.Tak hodim asi dve konzultacky u Trsku a Cabana aj a potom sa rozhodnem ked to vyjde teda vsetko ako ma.A aj Nela tam ma ist 25.02 teraz tak som zvedava strane na vysledok a co povie aj podla toho sa zariadim

kvet11

lilabmw

Ja som bola tiež u Mládeka, v júli a auguste mávajú 25% zľavu na prsia tak ma opka vyšla o 300€ menej čiže som zaplatila 2550€ ak ti to nesúri a by si chcela isť k nemu tak počkaj do leta. Baby čo si tam dávajú robiť anatómi viem že platia bez zľavy cez 3100 - 3200€

lilabmw

matilda 1

no uz len cakam ci mi to vyjde finance a ked ano tak by som rada isla nato.Takze ty si platila 2560 bez predoperacnych ze?myslis ze v BA bude mat inu cenu?NO keby mal vyssiu tak by som sla do Prievidze a hotovo.A ty sa pochval kde su fotky ako sa citis videla si uz kocky? :-D

mamita

Lilabmw
Nemáš za čo..rado sa stalo..to s tým tvojím lekárom ma mrzí...asi by som bola riadne vykolajena keby sa mi to stalo

matilda1

lilabmw

a co sa deje lilka tvoj doki je prestahovany ci?chces ist ku Trskovi?on je zlaty mozem len odporucit ved aj mamita ti pisala.unho sa dlho necaka mna robil v Prievidzi sem chodi raz za mesiac na jednodnovu kliniku cize konzultacka a ked sa rozhodnes o mesiac ta kludne zoperuje.a je naozaj precizny suhlasim s mamitou a ty ides uz do toho?