Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

quen jaj moja to som nevedela tak super ako dost predrazene ale ked chces tak chces a ake velke ich chces uz si po konzultacii lebo tie predosle ked si predstavim tak ako boli tak pekne

queen

M.i.r.u.s6
ešte len dám ... ja mam aj prasknutý imploš a kedže o tom viem, nechcem už čakať.

TERA
a nemože byt 500€ rozdiel medzi anatom. a gulatým implantátom ?

TARA_

queen
ja som u neho operovana nebola, len som bola na konzultacii a tu cenu mi povedal komplet a 2 noci boli do toho zahrnute ... tak neviem. Ale pamatam sa, ze taku cenu mi hovorili aj baby, co ich operoval a mali gulate mentory. A este si spominam, ze nagory by boli mozno trosku lacnejsie.

queen

kosta123
tak to si píš, že nebudú na večné veky, tip top aj ked su silikonove ...

Ja mám 33 a myslím, že toto asi nebude posledná reoperácia. Ešte asi v 45-50ke bude treba urobit generálku :-D

kosta123

queen
Mentor 333
Mentor 323 tie čísla čo znamenajú??

Baby opíšte mi trošku tú konzultačku.
Ako si budem istá že tá veľkosť mi bude vyhovovať? to mi nejako ukáže na PC? či priloží na telo?
Neviem si to predstaviť.

queen

TARA
ja to tu čítam zo zmluvy ... bola si hospitalizovaná 2 noci po operácii ?

M.i.r.u.s6
Ja to nechám na neho, akurát sme dohodli vysoký profil a mal by ich mat nachystaných 6 kusov :-D
Mentor 333 vo velkostiach 430, 485, 545
Mentor 323 vo velkostiach 390, 440, 495

Takže rozhodnutie bude na nom, nech dá čo najväčšie, ktoré mi budú pasovať :-)

No ano, ja som taká drevenica ale od pasa dole ani nie - normalka. Prijala by som na kazdý cecík aspon + 0,5kg tuku :-)

kosta123

queen
Ako tak kukám ze ti asi padli tým kojením že?? sakriš,,ja ešte planujem jedno dieťa,,,ale toto ma dosť odrádza že to bude také divné po kojení,čo myslíš?

TARA_

lilabmw
ja som bola v decembri u Mladeka na konzultacii a cenu za okruhle Mentory mi daval 2800 komplet vsetko ... cize cena co pise queen za anatomicke sa mi aj tak zda o dost drahsia ... anotomy nie su od gulatych az o tolko drahsie, nie?