Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ewel007

Olivka

Vraj sa nemaju zdvihat ruky nad hlavu tak kratko po opke lebo sa ti moze roztiahnut jazvu,ja som to robila a nemam peknu jazvu :/

Nela7

olivka21

Od 4 dna normalne aj nad hlavu??waw tak to je super, normalne ti zavidim!...ja idem do Levic do Medikliniku a mal by ma operovat do Ocenas, on operuje aj v BB velmi ho chvalia tak dufam ze bude dobre :) ...a kolko dni si uz po opke??...aky velmi mas silikon??...man doktor na konzultaci ukecal na vacsie nez som chcela mam z toho strach trosku...

olivka21

Nela
ja ruky dviham od 4teho dna,moj doki povedal ze mozem,pooial neboli. Bola som vo zvolene,operoval ma dr.cerven.

Nela7

matilda1

ahoj az dnes som sa pridala do vasho fora, pretoze o tyzden ma caka tiez opka, je to moja prva...ako som sa docitala ty si uz bola na reopke...mozem sa ta spytat preco??chcela si vacsie silikony alebo sa lekarom nieco nepodarilo??...prepac ze sa tak pytam, ale mam velky strach z tejto operacie...za odpoved dakujem...

Nela7

gabbyy

ahoj pridala som sa do tohto fora az dnes, ale vycitala som ze ta zajtra caka opka...drzim ti velmi moc palceky...ako sa citis pred tym??...mna to caka presne o tyzden od teba!

matilda1

ewell

no u mna bol asi kazdy milimeter koze dolezity tak asi aj preto mi to tak urobil:)citim sa dobre len tie dreny ma obtazuju chodim ako starenka zhrbena zajtra okolo jedenastej mi to maju vybrat tak dufam ze to bude ok este mi trochu vyteka z toho doktor povedal ze nech vydrzim ze je to dolezite aby sa mi pekne prirastlo to tkanivo tak musim ale citim sa omnoho lepsie ako pri prvej opke fakt.drzim ti palce uz aby si bola domka aj ty.myslim na teba

Nela7

olivka21

dakujem ti za odpoved, som rada ze sa mi ktosi na moje prispevky ozval...prepac ale necitala som podrobne vase predchadzajuce preispevky, tak som neni az tak v obraze...ty si uz kolky den po opke?a na ktorej klinike si bola??...no ja dufam ze tu bolest zvladnem a hlavne ze sa mi nic neskomplikuje, chcela by som co najskvor normalne fugovat!...ze 2 den si vesala pradlo :D :D :D tak to si ine cislo, pocuj to si mohla normalne ruky dvihat!??...ako to je vlasne s tym co mozem rukami robit a co nie??som trosku zmetena...

ewel007

Matilda

Dakujem pokladik ;-) citim sa fajn :-)
Pytam sa preto ze ja ich mam stale fost vidilne ako trosku roztiahnute,asi som nedavala dobry pozor na ne :/ uvidim ako to spravi moj doki,ak nezabudnem tak sa ho spytam ako ma bude kreslit.
Ako sa majkas dnes ?:-)

matilda1

ewell

ahoj moja zajtra je tvoj velky den budem na teba moc moc mysliet uz nech mas potom drzim ti palceky:)
zlatko mne doki isiel cez staru jazvu ze sa bude snazit to pekne urobit tak neviem ako to bude vypadat ked ma odviazu.tie prve som mala pekne tak dufam ze to bude ok.ako sa citis?