Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

tomasova

vitaj stratena :)) dakujeeem, tiez cakam na Tvoje fotky!! :) nech sa dari so salonom :)

ewel

no ja len decka vyberam :)) push up, potrebujem vacsie, bo bradavky mi hned vyletia :))

Majka1910

M.i.r.u.s6
ja mam len 310ml a niekedy mi je dobra aj C podprsenka, vacsinou ale nosim B. Myslim, ze C budes mat urcite

Nattasa

Baby
Som 8 dni po opke. Dneska som bola na kontrole.
Nejako sa to rychlo zbehlo, dostala som info a teraz ich v hlave si rozoberam.
Ja som mala aj svoj zaklad B. A teraz mi doki hovoril ze mam bradavky v podprde (zlazu) upratovat vyssie.
Mala ste niektora zaklad tak ako ja? Ako sa vam to usadzalo?
Normalne som sa zlakla!!!!

tomasova

ewelinka
a ty co chces skraslit???v pondelok uz budes dokonala a nebude ti treba uz nic,uz teraz presvihnes dokonalost...a pochytam si z radostou a budem to tu pisat tyzden v kuse ake mega kozy som si pochytala....vsetko dopadne dobre neboj sa...

tomasova

angie
silno dufam ze sa to upravi....chvilu stresujem a potom na to zase kaslem a dookola....a otvaram si zase kadernictvo,celkom novy dizajn,vsetko stare som vyhodila a kupila nove,a zase pobehala vsetky urady po materskaj a tocili ma dolava a doprava,strasne...akoby som otvarala nejaky hotel...a fotky nejake nafotim a posjem ked budem mat trochu klud...

ewel007

Tomaska

Zlatko aka som rada,ze si sa ozvala,uz som sa zlakla,ze ta niekto uniesol ty cecana jedna ;-))
Aky ze salonik? Pridem sa skraslit a tesim sa moooc na kavicku,dam ti aj pochytkat,ked sa prvyraz nepodarilo :-D
Dakujem za krasne pismenka,budem to potrebovat mysli kraska na mna moooc :-)

angie77

tomasova

no ahoj cica :) ja som tak na teba myslela ved máme výročie trojmesačné teraz, jasne že už nemusíš v nej spávat ale aj ja v nej ešte spávam cítim sa v nej tak bezbečne...neboj ono sa to všetko ešte upraví, mohla by si nahodit nové fotočky po 3 mesiacoch...a aký salon otváraš?