Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Gabby
ja mam anatomy,ez zospodu. Keby som si mala ja vybrat,urcite by som chcela rez spod pazuchy,tam nieje absolutne nevidiet jazva. Ale zas na druhej strane,rez zospodu sa rychlejsie vraj hoji,lebo pod pazuchou mas potne zlazy... no je to tazka dilema,ja som rda,ze mne musel dt zospodu a nemohla som spekulovat. A daj si vacsie,nespekuluj! Ja bysom isla uz aj do 700ml,lebo vidim,ze na mne by to boli slabe stvorky.

gabbyy

baby odkial mate vsetky rez? olivka co ty? mne dal doktor vybrat ale viac menej sme dohodli ze dame z podpazusia, ale dost tazko sa mi hoja rany, nebolo by lepsie zospodu?

gabbyy

angie77 ja nefajcim od stredy a opku mam v pondelok, uvidim do kedy mi to vydrzi :-) super ze ty si si uz nezapalila gratulujem :-)

gabbyy

angie77 ja nefajcim od stredy a opku mam v pondelok, uvidim do kedy mi to vydrzi :-) super ze ty si si uz nezapalila gratulujem :-)

gabbyy

olivka ty mas ale anatomy ze? ja som objednala 400 aj 450 tak neviem ci ist do tych vacsich alebo nie, ja ich chcem mat prirodzenie, nie moc velke a s tymi 450 mi povedal ze budu stvorky ale kosik stale C tak neviem :-) ewelka uz sa nam to krati.. co tie vysledky? ja stale cajickujem a lezim v posteli, snad to bude na 100 percent, este nie som uplne fit

xexenka

M.i.r.u.s6

aj mne sa tam daco prelievalo asi zo 2 tyzdne bolo to riadne neprijemne, no potom to ustupovalo a ani neviem kedy uplne prestalo. mna svrbia vo vnutri este doteraz, tak hadam aj to coskoro prejde..
Inak v celku OK :) uz aj na bruchu spavam, opku som mala 19.12.

M.i.r.u.s6

ewl07
ano pisali ale ked som ich videla ale su krasne velke tak som este raz chcela vediet snad neva ozaj pekne

nadranka
tak snad coskoro zmeknu moje este len 15 dni tak su este ako kamene