Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

M.i.r.u.s6

olivka21
515 a 75C ti je ako volna???to akoze fakt tak to ja s 375ml mam akoze co cakat ja by som chcela tie Ccka

olivka21

Baby
Teraz som si skusala.podprdu,co som nosila pocas tehotenstva a je mi volna trosku... som z toho v soku,lebo to je 75/C. A myslela som,ze pri implantatoch 515ml budem mat aspon Dcka. A to mi este prsia odpuchnu!

nadranka

roka96

Raz týždenne je málo, ja svietim raz denne po 4 minúty na každý prsník, ale asi by bolo vhodné 2x denne, lenže nemám stále na to čas. A nemyslím jazvy v pazuchách, ale svietim na jazvy vnútorné, okolo implošu.

gabbyy

Ewel uz lepsie z Jednej stranky ale akurat som dostala kramy takze na prd :-) dnes Doberam antibiotika a super ze ten menzes dnes normalne mam iba 3-4 dni.. Idem zaplatit implose dnes a uvidime :-) a co ty ? Ako ti je?

roka96

nadranka
tu biolampu ako často používaš? a ako dlho si svietiš na jazvy? lebo ja ju používam tak 1x do týždňa, neviem či to stačí..

nadranka

campa

Ahoj, ďakujem. No ako som videla tvoj základ v galérke, ty ich budeš mať ukážkové. Ja som korekciu začala len po mesiaci (tak mi dr. povedal) a nakríž som nosila ten pás asi 2 mes. (ale hlavne cez deň je ho dobré nosiť, nie v noci). Pred vyše týždňom som bola na kontrole a povedal mi, že ja mám tie prsia ešte stále nevyzreté, aj jazvy. Tak ako mi kázal, používam biolampu.

M.i.r.u.s6

kosta123
no ja mam 375 ale ty mas iny zaklad ja som nemala skoro ziadny a stale som cela prirodzene vies nechcela som aby mi viac pozerali na prsia ako do oci
mam 168 a nejakych 57 a take mi odporucal tak take mam dnes je to 15 den